Samusng Avila S5230 - Jak zdejmnąć klapke od baterii

Mam samsunga avile i nie umiem zdjać klapki od baterii, proszę o jakis poradnik :-D. (oglądałem to

i nic nie pomogło dalej nie umiem jej sciągnąć, raz mi się to udało ale od tej pory...

Odwracasz telefon i od strony aparatu naciskasz lekko w dół (jakbyś chciał go ścisnąć) i jednocześnie popychasz do przodu (na filmiku lewą ręką) :slight_smile:

Od strony kamerki masz taką szczałke.Naciśnij w tym miejscu i pchnij dość mocno( tam nie ma co zepsuć ani urwać) w kierunku w kturym jest skierowana.

No poprostu nie idzie… Co jest kur…

mocno !!

Ja robię tak mocno że aż bolą mnie palce…

Widać naciskasz za mocno, trzeba to robić z wyczuciem, zresztą raz ci się udało. Ew. poproś kogoś innego, może będzie miał lepsze wyczucie :slight_smile:

Kazałem to zrobić całej rodzince i nie umiom… Wyjaśnijcie to jeszcze raz ale powolij i ktok po kroku

barsa121 mam na sklepie w którym pracuje 6 Avili i każda bez problemu się otwiera! Jeśli palcami nie potrafisz to spróbuj całą dłonią przesunąć tą klapkę bo przecież to jest nie możliwe, żebyś nie potrafił tego otworzyć!

weź tam kciukiem daj przed tą strzałkę i na tym ugięciu pchaj do przodu, tylko nie dociskaj mocno tego panelu do telefonu

Udało mi się ją otworzyć a jak to zrobić… Złapać telefon obiema rękami i ciągnąć w stronę którą oznacza strzałka…