San andreas muzyka gracza

SIEMANKO mam pytanko jak mam sobie wlozyc swoja muze do gry san andreas do jakiego katalogu DZIEKI z GORY

Domyślne formaty muzyki w grze to ogg i wav, jeśli wrzucamy te typy muzyki to możemy ominąć punkt pierwszy, punkt pierwszy jest do tego, aby móc odtwarzać MP3, WMA, M4A, itd. 


Aby móc odtwarzać MP3 w grze trzeba wykonać następujące kroki: 


1. Należy mieć zainstalowanego WMP9 albo 10 (pobierz stąd), albo QuickTime Player. 


2. Następnie tworzymy skróty tej muzyki, które chcemy wrzucić do gry. 


3. Wchodzimy do katalogu w moich dokumentach: 'GTA San Andreas User Files/User Tracks i tam wrzucamy te skróty. 


4. Włączamy grę, następnie wybieramy: Options/Audio Setup/User Track Options i robimy: 


Play mode wybieramy : 


"Sequential" - jeśli chcemy słuchać muzyki w kolejności alfabetycznej 

"Random" - jeśli chcemy,abt muzyka leciała w mieszanej kolejności 

"Radio" - jeśli chcemy, aby w przerwach muzyki były reklamy. 


Automatic Media Scan ON 

Wybieramy Scan User Tracks, od teraz będziemy mogli słuchać naszej muzyki wybierając radio "User Track Player" w samochodzie. Piosenki możesz zmieniać klawiszem F5 


Czasami, gdy wyjdziemy z gry i wejdziemy z powrotem to muzyka w grze może już nie działać (tak jest u mnie), wtedy wchodzimy do menu, i tam w user track options wybirermy scan user tracks (mimo iż automatyczne skanowanie mam włączone) , wtedy, za chwilę usłyszymy naszą muzykę

GTASite.pl