San Andreas PC

Witam.

Wiem ze to ktorys z koleji temat o SA jednak nie moglem sie powstrzymac o poinformawaniu zaionsteresowanych o ruszeniu strony GTA:SA na PC.

Oto ona. Zapraszam.

Powodzenia w zwiedzaniu i marzeniu kiedy ta gra bedzie :smiley:

Dodam jeszcze co zostanie zmienione w wersji na PC i Xobx:

-W obu wersjach dystans horyzont widoczności zostanie poszerzony.

-Tekstury będą w lepszych rozdzielczościach i lepszej jakości. Również modele zostaną poprawione o dodatkowe polygony.

-Cienie oraz refleksy świetlne przeliczane w czasie rzeczywistym zostaną dodane.

-W obu wersjach będzie można słuchać własnych MP3’jek. Będzie możliwość klasycznego odsłuchiwania utworów, tak jak w poprzednich częściach, bądź stworzenia z nich stacji radiowej, z reklamami oraz komentarzami DJ’ów.

-Powróci możliwość nagrywania powtórek, zapisywania oraz odtwarzania ich.

–Tryb dla 2 graczy pojawi się w wersji na Xboxa, ale nie na komputer!

-W wersji na Xboxa będzie można poruszać kamerą do okoła postaci/pojazdu używając prawego ministicka.

-Oprawa audio zostanie poprawiona, dźwięk będzie w systemie Dolby 5.1

zrodelko

Dzięki za cynk.

No - już tylko miesiąc ;]

oby nie było spartolone jak driver3 :?

Driv3r juz byl spartolny na PS2 i juz o wersja ta byla do niczego.

O wersji na PC juz nie bede mowil bo tekstury to sa w Mario…lepsze :wink:

moje texturki sa niczego sobie, slinik D3 wysiada :stuck_out_tongue:

Jak ja sie nie moge doczekać już San Andreasa! !!

grałem w driv3r na ps2 - wydaje mi się super

a gta wiadomo super będzie i innego wyjścia nie ma, tylko czy mi się będzie chciało którys raz z kolei to przechodzic (ps2 rulez :P)

;]Tylko czy bedzie mi dzialalo??Przecierz Gta VC nie dziala mi wiec czy mam wydawac kase na SA a niewiem czy bedzie mi dzialalo??

To sobie sprawdzisz wymagania sprzętowe ;]

Dowiesz się w swoim czasie - nie ma co dywagować

Oficjalnie gta nie będzie działać na 98 ale może może

przekonasz się grając w demo

wątpie aby wyszło demo. Ostatnie demo to było gta2

Taa bedzie jeszcze wspanialsza, poraz kolejny odgrzane to samo, nadal bedzie tragicznie łatwa i bezmyslna. Każdy 14 latek napewno chetnie zagra… :?

powiem tak: pełnia grande smaku :lol:

Mnie martwią 2 rzeczy,

ja mam:

AMD Duron 1000MHz,

Radeon9200Series Gigabyte,

czy to się wyrobi?

Kurde ale ja czekam na tą gierkę. na play.com.pl jest za 100 zł…muszę sobie kupić. Możliwosci tyle że ohoho, grania na całe wakacje może i więcej :slight_smile:

PS. paweł nie za duzo tych minek ?? :roll: :stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

Może?? Ale bedziesz miał chwilami skokowy obraz…lub wogule na tym twoim sprzecie nic n ie pójdzie

heh a mi to chyba nawet nie śmignie :frowning: AMD Duron 1200 MHz 128 MB RAM, Riva TNT 2 32 MB :frowning:

nop na TNT to mozesz zapomniec, zmień garfe na coś mocniejszego, ino do tego trza hajsu troche :slight_smile:

ale wakacje ida, szansa na zarobienie troche kaski dorywczo gdzieś, i kupno jakieś nowszej grafiki (R9550 -240zł) i z kostke ramu :wink:

Mi powinno pójsc:

AMD Sempron 1600 MHz, Ge Force 2 64 MB, 256 RAM (niedługo 512). Boję się jedynie o tą grafę że może mulić albo w cale nie pójsc SA :frowning: :frowning: