San Andreas

Witam,

przegladalem sobie kilka tematow przed chwila na temat GTa sa …i nieznalazlem odpowiedzi na moj problem.

A wiec mam gre orginalna …gdy wykonuje misje (w 3 miescie) w ktorej musze zabrac Rosenberga z Hotelu i zawiezc go do zezni …no i tam zaczyna sie misja trzeba zapic grupke kolesi co robie …ale tak w ktoryms momencie wywala mnie do windowsa i jest napisane :

GTA san andreas exe ma problem i zostanie zamknieta …

I co mam zrobi ?

Dlaczego tak sie dzieje ?

Dodam ,ze to niejest wina komputera na bank bo zly niejest (konfiguracja w podpisie) … na plycie niema tez zadnych rys , czysta.

Poradzcie …albo save czy cos jak by ktos mial .

Zgory dzieuje za pomoc … .

Pozdrawiam.

Heh…to że masz szybkiego kompa nie znaczy ze wszystko bedzie all right…czasmi jest to tez wina Windowsa i jego konfiguracji.Na przebieg wydarzen na komputerze moga wplynac nie lubiane przez nikogo - virusy oraz inne psujace programy.

Abysmy mogli Ci lepiej pomóc podaj link ze screenem tej sytuacji.

Na pierwszy rzut oka sadze ze to jest CRASH ale zobaczymy…

system jest czysty a ta zecz dzieje sie w tym samym momencie zwasze …

A po co mam ci robic screen nierozumiem :hmmm: co ci to da w takim razie ?

Może i jest czysty system ale plik w grze albo cos w tym stulu zawiera błąd :?

A screen pomoze bo napisales mało o tym błędzie i wolal bym to zobaczyc z bliska :wink:

niechce mi sie robic screena to napisze ci jak to wyglada.

Wyglada identycznie jak np. wystapil blad w jakiej aplikacji czy cos w tym stylu.

No i jest tam oczywiscie zapytanie czy nieprzeslac tego bledu do microsoftu anonimowo … zapewne wiesz o co mi chodzi ? :stuck_out_tongue:

Już kiedyś o tym wspominałem…

Wina spolszczenia. :slight_smile:

Jeżeli zrobiłeś kopię to świetnie !!

Naszczescie zrobilem :smiley:

Dzieki za info :smiley:

łeeee…a ja sie już rozkręcałem :slight_smile: Podejrzewałem ze to jakis CRASH i cos z plikami :stuck_out_tongue: