San Andreas

(Koks497) #1

Witam,

przegladalem sobie kilka tematow przed chwila na temat GTa sa ....i nieznalazlem odpowiedzi na moj problem.

A wiec mam gre orginalna ...gdy wykonuje misje (w 3 miescie) w ktorej musze zabrac Rosenberga z Hotelu i zawiezc go do zezni ....no i tam zaczyna sie misja trzeba zapic grupke kolesi co robie ....ale tak w ktoryms momencie wywala mnie do windowsa i jest napisane :

GTA san andreas exe ma problem i zostanie zamknieta ...

I co mam zrobi ?

Dlaczego tak sie dzieje ?

Dodam ,ze to niejest wina komputera na bank bo zly niejest (konfiguracja w podpisie) ... na plycie niema tez zadnych rys , czysta.

Poradzcie ....albo save czy cos jak by ktos mial .

Zgory dzieuje za pomoc ... .

Pozdrawiam.

(system) #2

Heh..to że masz szybkiego kompa nie znaczy ze wszystko bedzie all right...czasmi jest to tez wina Windowsa i jego konfiguracji.Na przebieg wydarzen na komputerze moga wplynac nie lubiane przez nikogo - virusy oraz inne psujace programy.

Abysmy mogli Ci lepiej pomóc podaj link ze screenem tej sytuacji.

Na pierwszy rzut oka sadze ze to jest CRASH ale zobaczymy...

(Koks497) #3

system jest czysty a ta zecz dzieje sie w tym samym momencie zwasze ...

A po co mam ci robic screen nierozumiem :hmmm: co ci to da w takim razie ?

(system) #4

Może i jest czysty system ale plik w grze albo cos w tym stulu zawiera błąd :?

A screen pomoze bo napisales mało o tym błędzie i wolal bym to zobaczyc z bliska :wink:

(Koks497) #5

niechce mi sie robic screena to napisze ci jak to wyglada.

Wyglada identycznie jak np. wystapil blad w jakiej aplikacji czy cos w tym stylu.

No i jest tam oczywiscie zapytanie czy nieprzeslac tego bledu do microsoftu anonimowo ... zapewne wiesz o co mi chodzi ? :stuck_out_tongue:

(Michalkwiecinski) #6

Już kiedyś o tym wspominałem...

Wina spolszczenia. :slight_smile:

Jeżeli zrobiłeś kopię to świetnie !!

(Koks497) #7

Naszczescie zrobilem :smiley:

Dzieki za info :smiley:

(system) #8

łeeee...a ja sie już rozkręcałem :slight_smile: Podejrzewałem ze to jakis CRASH i cos z plikami :stuck_out_tongue: