Sansa Clip - nieznane urządzenie, brak sterowników

Witam, ostatnio zaaktualizowałem soft w mojej Sansie Clip… teraz po podłączeniu do USB komputer w ogóle jej nie wykrywa, Sansa się włącza i tylko ładuję baterie (a wcześniej ładowałem ją na full) komputer nic nie reaguje, po podłączeniu do USB 1.1 z tym wolniejsztm transferem danych wykrył jako urządzenie nieznane i nic więcej nie rusza. Komputer uruchamiałem ponownie, też nic nie dało… Problem z tym, że producent chyba zapomniał o sterownikach, które właśnie teraz przydały by się. Wcześniej były też problemy jak to z Sansą Clip… po podłączeniu do USB albo komputer mulił że menadzer urządzeń włączał się minute a procesor osiągał 55 stopni.! Wiadome było, że proces “System” z używał 100% procesora. Próbowałem pod każde USB podpiąć, raz zaskoczył a raz nie… na płycie głównej mam 2 wyjścia USB 2.0 plus z przodu obudowy i z tyłu obudowy na porcie PCI kartę USB 1.1 z tym wolniejszym trans.

Teraz tak jak by Sansa dla komputera nie żyje, w ogóle nie wykrywa jej system Windows Xp Professional SP2.

Proszę pilnie o pomoc bo nawet muzyki sobie nie mogę przesłać…;/

Tu masz sterowniki http://www.sandisk.com/Retail/DriverDownloads.aspx

Ale jak wykrył nieznane urządzenie i nie prosił o stery to wątpię, żeby one pomogły. Spróbuj od nowa wgrać softa, jak dalej nie pomoże to wgraj starszego softa, jak dalej nic to tylko servis.

Nie widzę jakoś tam sterowników do Sansy Clip. Spróbuje wgrać od nowa ale nie wiem czy Sansa Updater na to pozwoli. Starszą wersję na pewno nie da rady wgrać. Przejdę się jeszcze później do kumpla, zobacze czy u niego normalnie wykrywa.

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 1:15 został dopisany post przez josiok

Tak, więc byłem u kolegi, komputer zero reakcji, sansa się tylko uruchomiła i ładowała. Pojechałem do wujka, podpinam do laptopa i to samo zero reakcji… Tak więc to nie jest wina komputerów, portów USB… wina leży po stronie Sansy a raczej softu. Pytanie teraz czy można jakoś wgrać starszą tą poprzednią wersję softu?

Przeciągnij Hold, przytrzymaj środkowy przycisk i tak podłącz do komputera, powinno wykryć jako MSC, czyli Pendrive