Saphire x1950 AGP Pro

Tu się jak najbardziej zgodzę, ale Chiefteci też są dobre.

Ale Fortrony nie za bardzo ponieważ widziałem że pisali że słabo trzymał, a to że dysk poszedł a to nie dawno było, i stało się to po zakupieniu Fortrona.

A wdzisz itp.? Dobrych zasilaczy de facto troche jest.

Mam takiego Fortrona, jak i kilkunastu moich znajomych. Testowaliśmy też Fortrona na http://www.overclock.pl - i co? Każdy napięcie trzyma idealnie! Wachania jeśli sa to minimalne. Dodatkowo 350W wytzrymuje obciązenie prawie 400W. Więc to o czym piszesz, że padły dyski itp. to zbieg okoliczności. Zasilacze te sa bardzo dobre, a z napięciami problemu nie mają. Pozatym kto i gdzie pisał że te zasilacze sa słabe?

A na jakiej konfiguracji?

Mój config:

A64 3000+

2x256 PC3200

Radeon x300

3x HDD

1x DVDRW

czasami 2x DVDRW

do tego działał przy 3 pendrivach podłączonych do USB, oraz modemu (również na USB)

Drukarka skaner mają już swoje zasilanie.

Moi znajomi mają PIV i GF6600GT - tam też Fortorn sobie radzi.

Kumple dociążał go żarówkami halogenowymi (około 320W poboru) - napięcia idealnie.

no to ok, może i jest dobry, a ja sobie kupie modecoma w takim razie.

Modecom MC to to samo co Fortron z allegro. Tylko trochę droższy. ;]

To będę musiał kupić MC w sklepie, bo miałem już dwa konta na allegro ale interes nie szedł i usunąłem.

W sklepie można ten MC kupić?AMD3000+,512, dysk, radeon 9550 2xdvd, syknie 350W, jak będę chciał kupic kiedys Geforce7600??

no tak nie dokońca. Z tego co wiem to Fortrony mają mocniejszą linie +5V (chyba, że są jakieś nowsze modele z mocną linią +12V o których mi nie wiadomo), a Modecomy +12V

350W - silna +12V

400W - silna +5V

Raczej tak.

Powinien.