Saphire x1950 AGP Pro

Mam klopot karta jak w temacie. Nie chce zbytnio dzialac. Nie wiem tylko czy to procek 3 GHz HT, plyta ASusa p4s800-mx-se czy zasilacz.

Moze znajdzie sie ktos pomocny

Pliiiiiiiiiz

Może więcej konkretów :evil: Co nie działa dokladnie? Jakies objawy :?

a jaki ten zasilacz?

:smiley: No to sie popisalem. Generalnie to sie nie chce odpalic Battlefield 2

a jesli juz to sie tnie mocno.

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 21:35

zasilacz jakis noname 500 Watt

a reszta kompa jaka??

hmm pamiec 1 Giga w dwoch kosciach kupione jakies poltora roku temu. Nie mam pojecia dokladnie jaki typ. A czasem sie restartuje typek ale to dopiero jak jeden 5 latek na nim posiedzi troche :slight_smile:

a kiedyś były takie problemy? karte nowa kupiona czy jakaś już używana przez ciebie?

Może być to spowodowane:

1.Zasilacz-mimo tego że 500W

2.Stery do grafiki złe

3.Bałagan na dysku

4.Albo zmień detale w grze 8)

zasilacze no name 500w w rzeczywistości nie maja nawet 350w.

Takie zasilacz sa głównym żródłem problemów.

Spróboj załatwić inny zasilacz i sprawdż czy to wina zasiłki.

ostatnio miałem do czynienia z takim Procompem, niby 400W :smiley: w rzeczywistości na +12V mógł dać max. 180W, więc raczej mało praktyczny przy dzisiejszych kompach :smiley: ciekawe gdzie się podziała reszta mocy :slight_smile:

poszła do baru na piwo :stuck_out_tongue: :twisted: :lol:

Dlatego lepiej dołożyc troszke więcej kasy i mieć dobry zasilacz i spać spokojnie nie bojąc sie o kompa.

gra orginalna czy pirat ?

grafa nowa ? czy używana ?

problem tylko z jedna grą czy inna też ?

przeinstalowałeś stery po wymiane grafiki ?

aktualizacja sterowników + porządek na dysku

A na tym forum mówili że dobre, widać albo lamerzy albo ktoś je sprzedaje tak jak Fortrony bo z Fortronami też pisali że problemy mają nie które osoby, a to napięcie jest za małe itd. Ktoś chce je sprzedać by sie ich pozbyć. I niech mi ktoś powie że to nie prawda.

Dowody są.

Dawaj kto mówiłe, że Procomp dobry ;]

Lamer to Ty jesteś pojęcia nie masz zielonego.

Kup sobie Codegen 600W, albo Feel’a 1kW ;]

to poszukaj na forum. A Codegen to że ma ktoś problem to nie znaczy że i ja.

to Ty mówiłęś że masz dowody 8) - chyba to sam pisąłęs, albo ktoś Twojego pokroju.

I życzę Ci z całego serca, obyś nie miał z nim żadnych problemów.

No wiesz nie będziemy się mierzyć ale jak już z tym wyleciałeś, to wyższy niż Twój.

:mrgreen:

Ja nie opowiadam głupot, że Codegeny to dobre zasilacze.

Dasz te dowody, czy Twoje słowa są bez pokrycia? ;]

No bo że Ci się kiedyś spalił to nie moja wina, więc nie mogę powiedzieć że jest zły.A dowodów nie mam jednak że ty pisałeś że procomp jest dobry może gdy bym lepiej poszukał, ale nie którzy doradzali na tym forum ten zasilacz

Wszyscy wiedzą że zasilacze typu Modecom Feel, Codegen, Procomp i jeszcze parę innych to kiepski wybór. Rzadko kiedy trzymają napięcia (co najważniejsze) a i ich wykonanie pozostawia dużo do życzenia. Generalnie rzecz ujmując zoabcz, że tylko Ty twierdzisz na tym forum że to dobre zasiłki.

Nie ma dowodów, bo nikt ine mówi że to dobre zasiłki. Dobe zasilacze to Tagany (poza serią U-15), Anteci, Topowery, Fortrony, Be-Quite’y itp.

Jesli możesz to podaj linki do kogokolwiek kto poleca ten zasilacz (oprócz “sklepów komputerowych”) :?.