Sapphire X1650XT 256MB vs Galaxy 7600GS 256MB

Która lepsza? Jak myslicie? Jeszcze 3 dni temu byłem pewny co do zakupu Galaxy ale w sklepach jest tylko ta karta po 3 rewizji. I jakby nie było ta rewizja nie wyszła jej na dobre Sapphire słabo się kręci, ale teraz Galaxy raczej go nie wyprzedzi. Prosze o wasze opinie.

Tu znalazłem test porównawczy tych kart:

http://pcarena.pl/page/77456/X1650XT-256MB-and8211-cios-przeciwko-Galaxy-7600GS-GDDR3/

No nie ma bata. Patrząc na wyniki w grach i 3D Marku ten Radek bije GeForca. Cena bardzo podobna.

Ja również :smiley: jednak kupuje po nowym roku ze względu na ceny więc zmieniam zdanie :slight_smile: bedzie to X1650XT :stuck_out_tongue:

hehe ja mam zamiar kupić go w połowie stycznia :slight_smile: Szkoda tylko że radek nie ma tak wypaśnego chłodzenia Zalmana :frowning:

karty nie kupuje sie dla dobrego chłodzenia tylko żeby byłą wydajna :slight_smile:

Dobry wentylator = dobre chłodzenie = lepszy o//c = lepsza wydajność :stuck_out_tongue:

Jednak nic z tego nie kupie sobie radeona bo kuje mobo DFI Infinity NF Ultra II, a ona nie ma wejścia na CF :frowning:

To poczekaj na Sapphire X1950 Pro Godfather :slight_smile: ciekawe ile będzie to kosztować w polsce. A tego Radeona X1650XT można już dostać nawet za 520zł więc chyba się opłaca, szczególnie dla kogoś kto nie kręci kart graficznych.

Zna ktoś jakąkolwiek alternatywę w cenie do 550zł dla tych dwóch kart :?:

Inne o wydajność podobnej do 7600:

Inno3D 7600GST 256 MB DDR3 (wydajność b. podobna do 7600GT, słabo się kręci, i niestety jest głośna, pamięci 1.4)

Palint Sonic 7600GS/GT 256 MB DDR3 słabsze taktowania niż 7600 od Galaxy pamięci 1.4 i chyba 2.0, podobno cicha chłodzenie na licencji Zalamna, podkręcić i modować się da, ale nie tak jak karta Galaxy)

Do 550 zł Radeon X1650XT, dla lubiących podkręcać i graczy w gry na silnikach gry Quake GF.