Save Armor-jak się tego pozbyć?

na moim komputerze zasadziło się coś o nazwie Save Armor.już wyczytałam w necie,że to jakiś lewy antywirus,który tak naprawdę szpieguje mój komputer.wiem wiem,głupia byłam,że to zainstalowałam,ale stało się.program niby już wywaliłam,ale nadal wyskakują mi powiadomienia o wirusach,wormach i password-stealerach.ściągnęłam sobie wersję darmową spyware doctora,ale nie mogę nią usunąć zainfekowanych plików.teraz staram się o jakiś dobry antywirus(jestem za granicą i trochę mi trudno),więc pytam kogoś kto się na tym zna:czy ten cały save armor bardzo zagraża mojemu komputerowi?czy jeśli szybko się tego nie pozbędę grozi mi format C??czy macie może jakieś metody na wywalenie tego szitu raz na zawsze?będę wdzięczna za każdą pomoc…

Spróbujemy to skryptem wywalić.

Wklej logi z OTL, GMER i System Repair Engineer

Logi wklej na wklej.to a tutaj tylko link do wklejki.

jest taka strona, co na niej dają narzędzie do usuwania SaveArmor

adres do niej to

http://windowsprotection.net/spyware-do … th-remover

Dorotak , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Tyle, że na wszelkich tego typu stronach narzędzie to nazywa się Spyware Doctor i wcale nie jest wyspecjalizowane w dokładnym usuwaniu tej infekcji.

http://wklej.org/id/153907/

tak wygląda log otl po przeskanowaniu combofixem.niestety ciągle wyskakuje mi powiadomienie o nowych wirusach z tego cholernego save armora…i co ja mam teraz zrobić?

Nie ułatwiasz sprawy. Wklej log z ComboFix z tamtego uruchomienia - nie uruchamiaj go ponownie.

Wklej log z Malwarebytes bo widzę, że usuwał coś przy restarcie.

Wygląda na to, że OTL tego nie usunie. Zamieść jeszcze log z System Repair Engineer.

Zastosuj też AVZ

Zaznaczasz do skanu wszystkie partycje, potem File => Standard scripts => zaznaczasz opcję 2 => klikasz Execute selected scripts => po zakończeniu skanu klikasz ikonę dyskietki po prawej stronie, zapisujesz log i podajesz tutaj jego zawartość.

Problem już usunięty-OTL-em:) dziękuję Umpfh.temat można wyrzucić.i malutka uwaga do ciemnowidza-kobietom trzeba trochę jaśniej tłumaczyć co mają robić.na podstawie Twoich instrukcji nic bym nie zdziałała…ale dzięki,pozdrawiam!:slight_smile:

Uwagi do mnie? To Ty stosowałaś narzędzia na lewo i prawo i nie podawałaś z nich logów co nie było wcale pomocne. Poza tym jak problem usunięty, gdzie? Podaj link do niego, bo chcę wiedzieć co było usuwane. Wszystkie instrukcje podałem na tacy, napisz co w nich nie jest jasne.