Save do gta

wiem ze napisza ze jestem lamerem i tym podobne epitety ale mecze sie i niemoge przejsc misji z lowriderem gdzie nalezy nim tanczyc :smiley: lub misji z tymi paczkami gdzie trzeba gonic na motorze tych kolesi za wszelka pomoc z gory dziekuje.

p.s.

jesli ktos nie ma zamiaru pomoc to niech dla siebie zostawi wszelkie komentyarze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

męcz sie :stuck_out_tongue: ja tez sie meczylem i sie udało :stuck_out_tongue:

trening czyni mistrza … musisz trafiac w koleczka 8) :smiley:

nie pamiętam dokładnie czy to te misje o ktrych mowisz ale moze pomorze

co do pierwszej misji to jest ona babalnie prosta - wystarczy wpatrzyc sie w monitor i wcieskać strzałki dokładnie w momencie kiedy są one w kołeczku na ekranie

co do drugiej to z początku nie możesz się wogole zatrzymac mosisz jak najszybciej wyprzedzic pociąg i jechac toz przed nim aby gosciu caly czas strzelal do tych na tramwaj - wazne jest aby nie pojechac za daleko bo bedzie strzelal niecelnie ale tez nie jechac zbyt blisko pociagu bo bedzie strzelal po nim zamiast do ludzikow

pzdr

aju chodzi mi o ta misje co kolesie uciakeja na motorach jest ich 4 i za kazdym razem udaje mi sie dwoch dogonic na reszte brakuje juz mi cxzasu ;/

chodzi o misję w SF?

Cóż, trening czyni mistrza. Musisz wyczaić w jakiej kolejności im te paczki zabierać Zacznij od tego który bedzie jechał najdalej. Najlepiej ich zabijaj, bo będą cię cholery gonili i bardzo ci przeskadzali. Poza tym zbytnio nie szarżuj, bo się będziesz rozkwaszał o każdą ścianę.

co do bujania lowriderami:

skup uwagę na strzałkach. Patrz na nie, nie na klawiature ani na nic innego.

Nie zrażaj się komentarzami typu “bad”.

Ta misja mi sprawiła dużo trudności za 16razem chyba mi sie udało i naciskałem troszke przed tym jak strzałka była centralnie w środku bo pisało “too slow” :?

jak te misje sprawiają ci problem to co będzie jak będziesz miał tom misje co trzeba będzie latać tym nałym samolocikiem i rozwalać tych gości na motorze i w samochodzie ?

Przecie to banał, wykonalem za 1 podejściem bez kodów itp.

ty to wykonałeś za 1 podejściem a jak on ma problem z tym samochodem co trzeba nim tańczyć to ten samolocik będzie nie do przejścia :stuck_out_tongue:

akurat misje z samolocikiem robilem u kumpla i bardzo dobrzew mi szly :stuck_out_tongue:

to weż od kumpla sawy i po sprawie

kumpel przeszedl ta misje na styk z lowriderem i z motorkami to sam nie wiem jak drugi raz juz mu sie nieudalo :smiley:

ja jakies polskiej stronie o GTA jest save z ukoonczona gra na 100% poszukaj

A ja mam do Wszytskich taką wielką prośbę, pomóżcie mi przejść misje gdzie sie goni Frediego, bo ja to już szał łapie, z nerwów - wciąż mi ucieka.

Próbowałem już dżo razy ale nie moge ukończyć. Prosze o pomoc, ewntualnie moge przesłać seva, i Ktoś mi to przejdzie. :roll:

jeśli chcesz, użyj sobie mojego save’a.

http://80.53.72.14/rafal/sa/GTASAsf1.b

mam nadzieję, że pomogłem :slight_smile:

A Twój sev po, której jest misji? Bo ja mam misje dla Cesara i właśnie tą z motocyklem. :smiley:

to jest już troszkę dalej…

no cieżka troche ta misja z ytm motorem już chyba z 10 raz jade i nic żeby to cj strzelał to 4 hedy i końec

chodzi wam o misję co z tobą jedzie taki typo(chyba Cesar) i strzela w tego co ucieka?