Save do gta

(system) #1

wiem ze napisza ze jestem lamerem i tym podobne epitety ale mecze sie i niemoge przejsc misji z lowriderem gdzie nalezy nim tanczyc :smiley: lub misji z tymi paczkami gdzie trzeba gonic na motorze tych kolesi za wszelka pomoc z gory dziekuje.

p.s.

jesli ktos nie ma zamiaru pomoc to niech dla siebie zostawi wszelkie komentyarze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

(Harry666) #2

m臋cz sie :stuck_out_tongue: ja tez sie meczylem i sie uda艂o :stuck_out_tongue:

trening czyni mistrza ... musisz trafiac w koleczka 8) :smiley:

(aju) #3

nie pami臋tam dok艂adnie czy to te misje o ktrych mowisz ale moze pomorze

co do pierwszej misji to jest ona babalnie prosta - wystarczy wpatrzyc sie w monitor i wcieska膰 strza艂ki dok艂adnie w momencie kiedy s膮 one w ko艂eczku na ekranie

co do drugiej to z pocz膮tku nie mo偶esz si臋 wogole zatrzymac mosisz jak najszybciej wyprzedzic poci膮g i jechac toz przed nim aby gosciu caly czas strzelal do tych na tramwaj - wazne jest aby nie pojechac za daleko bo bedzie strzelal niecelnie ale tez nie jechac zbyt blisko pociagu bo bedzie strzelal po nim zamiast do ludzikow

pzdr

(system) #4

aju chodzi mi o ta misje co kolesie uciakeja na motorach jest ich 4 i za kazdym razem udaje mi sie dwoch dogonic na reszte brakuje juz mi cxzasu ;/

(>Ziom<) #5

chodzi o misj臋 w SF?

C贸偶, trening czyni mistrza. Musisz wyczai膰 w jakiej kolejno艣ci im te paczki zabiera膰 Zacznij od tego kt贸ry bedzie jecha艂 najdalej. Najlepiej ich zabijaj, bo b臋d膮 ci臋 cholery gonili i bardzo ci przeskadzali. Poza tym zbytnio nie szar偶uj, bo si臋 b臋dziesz rozkwasza艂 o ka偶d膮 艣cian臋.

co do bujania lowriderami:

skup uwag臋 na strza艂kach. Patrz na nie, nie na klawiature ani na nic innego.

Nie zra偶aj si臋 komentarzami typu "bad".

(Aston) #6

Ta misja mi sprawi艂a du偶o trudno艣ci za 16razem chyba mi sie uda艂o i naciska艂em troszke przed tym jak strza艂ka by艂a centralnie w 艣rodku bo pisa艂o "too slow" :?

(BARTEK1985) #7

jak te misje sprawiaj膮 ci problem to co b臋dzie jak b臋dziesz mia艂 tom misje co trzeba b臋dzie lata膰 tym na艂ym samolocikiem i rozwala膰 tych go艣ci na motorze i w samochodzie ?

(Ford Fokus) #8

Przecie to bana艂, wykonalem za 1 podej艣ciem bez kod贸w itp.

(BARTEK1985) #9

ty to wykona艂e艣 za 1 podej艣ciem a jak on ma problem z tym samochodem co trzeba nim ta艅czy膰 to ten samolocik b臋dzie nie do przej艣cia :stuck_out_tongue:

(system) #10

akurat misje z samolocikiem robilem u kumpla i bardzo dobrzew mi szly :stuck_out_tongue:

(BARTEK1985) #11

to we偶 od kumpla sawy i po sprawie

(system) #12

kumpel przeszedl ta misje na styk z lowriderem i z motorkami to sam nie wiem jak drugi raz juz mu sie nieudalo :smiley:

(Rikamuru) #13

ja jakies polskiej stronie o GTA jest save z ukoonczona gra na 100% poszukaj

(Oia2) #14

A ja mam do Wszytskich tak膮 wielk膮 pro艣b臋, pom贸偶cie mi przej艣膰 misje gdzie sie goni Frediego, bo ja to ju偶 sza艂 艂apie, z nerw贸w - wci膮偶 mi ucieka.

Pr贸bowa艂em ju偶 d偶o razy ale nie moge uko艅czy膰. Prosze o pomoc, ewntualnie moge przes艂a膰 seva, i Kto艣 mi to przejdzie. :roll:

(system) #15

je艣li chcesz, u偶yj sobie mojego save'a.

http://80.53.72.14/rafal/sa/GTASAsf1.b

mam nadziej臋, 偶e pomog艂em :slight_smile:

(Oia2) #16

A Tw贸j sev po, kt贸rej jest misji? Bo ja mam misje dla Cesara i w艂a艣nie t膮 z motocyklem. :smiley:

(system) #17

to jest ju偶 troszk臋 dalej...

(Siekiera666) #18

no cie偶ka troche ta misja z ytm motorem ju偶 chyba z 10 raz jade i nic 偶eby to cj strzela艂 to 4 hedy i ko艅ec

(Tequilla01) #19

chodzi wam o misj臋 co z tob膮 jedzie taki typo(chyba Cesar) i strzela w tego co ucieka?