Save do POP:TTT

tak jak w temacie poszukuję sejwa do tej gierki. Najlepiej żeby był po bliźniakach, poniewaz juz ich przeszedlem,a komp mi nawalił i sie skasowało:((

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 13:37

nikt nie gra W POPa??

Ja posiadam takie SAVY. Gre Prince of Persia Dwa Trony przeszedłem 3 razy. 2 razy na EASY i 1 raz na HARD-ie. Mam Savy i jezeli chcesz to zgłos sie do mnie to ci przesle wybranego SAVE, jakiego chcesz.

Ja jestem fanem PofPT2T i Prince of Persia Warrior Within. Te 2 gry sa najlepsze dla mnie i poprstu polecam wszystkim. :lol:

Ja tak samo jak pinio150 jestem fanem serii. Nie wiem po co Ci save - przejscie gry po raz kolejny to sama przyjemnosc - a zreszta POP TTT to krotka gra. Powiedzmy ze na dwa dni jak umiesz dobrze grac.

Poszukaj w google - jest tam pelno sav’ow bo kiedys sam szukalem.

możesz mi przesłać twoje wszyskie sejwy na chmielaty@gmail.com z gory thx. Jakies sejwy już znalazłem , ale nie mają różnych bajerów( więcej życie , itp>)

gra na save albo na kodach nie ma sensu… tylko psuje całą zabawe

np. GTAVC kolega mi pożyczył a ja głupi użyłem kodów… znudzila mi sie po kilku min teraz gram bez cheatów i 1000 razy lepiej sie gra

ale ja już do tego miejsca tzn. bliźniaków doszedłem tylko in mi pedł,a wraz z nim save

dojście do bliźniaków zajeło mi okolo 5godz(albo nie mam wyczucia czasu…) jak gralem 2 raz na easy…

prosze o save po blizniakach:P moj email to matis2222@wp.pl