Save do Wolverine's Revenge

Witam.Czy ma ktoś może save z Wolverine’s Revenge po tej walce z tym śnieżnym potworem któremu trzeba ludzi rzucać,bo nie moge tego przejść.

wiesz co…męczyłem się znim ok. tydzień… grałem po 5 godzin dziennie… jak coś nie poszło to waliłem w klawiature albo w monitor…to mnie rozluźnialo, ale tege dziada pokonac nie mogłem… uspokoilem się… przeanalizowałem sytuację… zaczynasz od tego, że Volwerin skacze na ta platformę i Yeti biegnie w Twoja stronę… biegnij po krawedzi platformy, aż jego pasek kondycji sie skończy… gdy stanie uderz go byle czym ( ale TYLKO LEKKO …młocenie w niego nic Ci nie da…) stań za nim i gdy się pojawi komenda STRIKe zrób to i naciskaj nerwowo strzałki lewy-prawy…on spadnie na dół…albo zaliczy glebe…i tak wróci…trzeba tą czynnośc powtorzy ok. 5-6 razy…najważniejsze to zachowac spokój… mnie to yeti bardzo wkurzało aż do moment w którym sie uspokoilem i dopełniłem czynu…

jeśli przejdziesz tego bossa dzięki savowi to ominie Cie największa lekcja walki w tej grze! potem będą TROCHE(minimalnie) słabsze bossy ale dziękki doświadczeniu z VERTIGO potrafiłem je pokonac…nie chrzań sobie gry w taki sposób…(przypomniałem sobie,że jeśli Volwerin będzie chodził w pozycji bojowej( czyli mając gardę ) kliknij SHIFT i biegaj na krawędziach urwiska…sava niestety nie mam, ale mogłem jedynie w taki sposób pomóc…Powodzenia !

napisz jak go pokonasz ! bo wierze, że Ci sie uda :smiley:

dziękuje Dix,bede sie starał i oczywiscie skorzystam z twoich wskazówek.dzięki.