Save do Wolverine's Revenge


(Pmmaly) #1

Witam.Czy ma ktoś może save z Wolverine's Revenge po tej walce z tym śnieżnym potworem któremu trzeba ludzi rzucać,bo nie moge tego przejść.


(Dawid Tworzy) #2

wiesz co...męczyłem się znim ok. tydzień... grałem po 5 godzin dziennie... jak coś nie poszło to waliłem w klawiature albo w monitor...to mnie rozluźnialo, ale tege dziada pokonac nie mogłem... uspokoilem się... przeanalizowałem sytuację... zaczynasz od tego, że Volwerin skacze na ta platformę i Yeti biegnie w Twoja stronę... biegnij po krawedzi platformy, aż jego pasek kondycji sie skończy... gdy stanie uderz go byle czym ( ale TYLKO LEKKO ...młocenie w niego nic Ci nie da...) stań za nim i gdy się pojawi komenda STRIKe zrób to i naciskaj nerwowo strzałki lewy-prawy...on spadnie na dół...albo zaliczy glebe...i tak wróci...trzeba tą czynnośc powtorzy ok. 5-6 razy...najważniejsze to zachowac spokój... mnie to yeti bardzo wkurzało aż do moment w którym sie uspokoilem i dopełniłem czynu...

jeśli przejdziesz tego bossa dzięki savowi to ominie Cie największa lekcja walki w tej grze! potem będą TROCHE(minimalnie) słabsze bossy ale dziękki doświadczeniu z VERTIGO potrafiłem je pokonac...nie chrzań sobie gry w taki sposób...(przypomniałem sobie,że jeśli Volwerin będzie chodził w pozycji bojowej( czyli mając gardę ) kliknij SHIFT i biegaj na krawędziach urwiska...sava niestety nie mam, ale mogłem jedynie w taki sposób pomóc...Powodzenia !

napisz jak go pokonasz ! bo wierze, że Ci sie uda :smiley:


(Pmmaly) #3

dziękuje Dix,bede sie starał i oczywiscie skorzystam z twoich wskazówek.dzięki.