SAVE Fable

Siema poszukuję saves z gry Fable - The Lost Chapters i nie moge znależć bo jak już mam to nie są na PC tylko na XBOXA. Saves nie muszą być 100% mogą być do połowy albo nawet ciut krutsze ale lepiej powyżej połowy. Z góry dzięki!!

Największa satysfakcja jest jak samemu przejdziesz, zwłaszcza, jeżeli chcesz całkowicie ukształtować osobowość i zdolności swojej postaci, jak ściągniesz takiego save to możesz czuć się nieswojo. Radzę przejść samemu, nawet, jeżeli początek trochę nudzi.

Mam save’a po finalowej walce TU

Nie widzę jednak w tym sensu. Tak jak napisal McFly , tutaj postac rozwija sie wraz z twoimi postępami w grze, więc od ciebie zalezy jaki bedzie twoj bohater.

PS. Co do wywalania sie gry podczas creditsow:

LINK

To mało powiedziane. Jak już przeszłem tego kolesią DWA OSTRZA to chciałem go troszkę zkoksować (żeby był większy i siłniejszy) no i mu dodałem po 3 w każdym w dziale siła i jaki był taki jest. Wiecie o co chodzi. PS. spróbuję sam pprzejść.

kupuj jak najwięcej mięsa i żryj jak swinia

mam prośbę możecie wrzucić zapis po walce w arenie obojętnie jaki będzie (dobry czy zły) przechodziłem ją z 2godz. i jak przeszedłem komp mi sie wyłączył(zabrali prąd) bardzo prosze

P.S. odrazu z instrukcją jak sie go wgrywa

ee jakie to słowo w quest arheology test??

Zajrzyj do poradnika, który otrzymałeś przy kupnie gry :stuck_out_tongue:

Piratom nie pomagamy !!

Jeżeli jednak upierasz się , że masz oryginała to zajrzyj na stronę 28 poradnika, dołączonego do gry z pudełkiem :slight_smile:

jest tam dokładnie napisane jakie słowo masz ułozyc by demoniczne drzwi cie przepuściły…oraz to co stanie się jeżeli jego imię ‘przekręcisz’ :smiley:

ale ja mam wersje angielską i tam niema poradnika :frowning:

HITS ??? ale ja najpierw dałem ■■■■ troche kulek dośw. dostałem po walce XDXD

LOKO nie martw sie on wie o tym wszystko nie pisz ■■■■ bo naśle na ciebie 2 wilkołaki wpisz HITS PoZdRo

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ;*

Dodane 24.01.2009 (So) 14:58

ej mam pytanko jak mam zrobić żeby mieć wielkie mięśnie :stuck_out_tongue: ja nie wiem mam grę 3 dni ale idzie mi extra! !!

  1. szczerze prosze odpiszcie bede czekał :expressionless:

Dodane 24.01.2009 (So) 14:58

ej mam pytanko jak mam zrobić żeby mieć wielkie mięśnie :stuck_out_tongue: ja nie wiem mam grę 3 dni ale idzie mi extra! !!

  1. szczerze prosze odpiszcie bede czekał :expressionless:

W jaskini hobbesów zaraz obok komnaty skupienia mocy z takim dziwnym kamieniem,są ukryte drzwi do siłowni gdzie można sobie popakować-a klucz znajdziesz w mrocznym lesie za pniem ściętego drzewa na zachód od drzewa wisielca. :stuck_out_tongue:

a w oakvale jak skoczysz z molo i zanurkujesz wystarczajaca gleboko, odnajdziesz atlantyde, gdzie bedzie twoj, okazalo sie, zaginiony przyszywany brat i dowiesz sie, ze twoja matka puszczala sie na lewo i prawo i masz miliard rodzenstwa porozrzucanego po calym albionie.

:slight_smile:

ej onimusza666 powiec gdzie dokładnie ten klucz jest bo w mrocznym lesie jest duzo pni drzewa :-o

assterix - z tym kluczem to był żart-powiedz czego potrzebujesz to zerknę do poradnika :lol:

a z tą siłownią to tez żart tak?? bo całą jaskinie hobesów przeszłem w kazdym pomieszczeniu byłem i nie ma siłowni

Tak to był żart -jeden gość zaczaił to-ale jak potrzebujesz pomocy to służę poradnikiem. :lol:

tak wiesz moze jak rozwalic białego wilkołaka bo do tej pory na kazdego bosa miałem sposub na globala w mrocznym lesie to stałem za płotem i błyskawicą dwa ostrza napieprzałem w plery jak wpił noze w ziemie a wilkołaka nie moge cos (mam boską furie +2 wiele strzałów +2 i tarcze i błyskawice 1+)

na razie nie możesz go pokonać-po zadaniu 10 ciosów,ucieknie-Burmistrz powie ci o kobiecie w Knothole, która wie co i jak, dostaniesz od niej Silver Augumentation które zamontujesz na dowolnym orężu i wtedy pokonasz wilkolaka-jak będziesz z nim walczył-on zawezwie posiłki ale nie zwracaj na nie uwagi tylko wal białego.

to o tych 10 ciosach wiem ale jak z nim walcze to go nie moge pokonac