Save w Gothic 2 niezapisał się

Grałem w Gothica 2 kupe misji wykonanych mocna postać, chciałem zapisać save przed końcem gry zawsze było spoko.Dałem zapisz pasek zapisu przeszedł i nagle niebieski ekran restart komputera uruchamiam jeszcze raz aby sprawdzić czy save sie zapisał a tu zonk biała plansza zamiast obrazka i żadnych danych wszystko stracone . ![-o<

Hm… mymy Cię pocieszyć, bo nie widać żebyś czekał na poradę. Zresztą co można powiedzieć, zdaża się :expressionless:

Ja zapisywałem zawsze wszystko na 2 slotach - bo to tak jakby sie “rzadko” zdarza.

Taką porade jak bym chciał to pewnie nie ma (odzyskac staconego save ) - pewnie zdaża sie chyba że ktoś ma jakiegoś save na zbyciu przetrząsam na razie googla ale nie widze

A w jakim momencie byłeś? Zobaczę co ja mam na zbyciu.

Byłem w momencie jak miałem odebrać z klasztoru oko Inosa lecz zostało skradzione nie pamietam ile zadan pomocniczych miałem w trakcie a ile zakończonych

Jeżeli ktoś by coś miał to prosze o przesłanie slusarczyk@interia.eu grałem w roli najemnika ale moge grać jako mag lub palladyn z góry dzękuje za zainteresowanie i pomoc :smiley: