Savy do METRO 2033

Witam,czy był by ktoś tak dobry i użyczył mi savy do gry METRO 2033 dokładnie potrzebował bym sava z rozdziału 4: DEPOT albo jeżeli nie da się to do rozdziału 5.Naprawdę był bym bardzo wdzięczny za pomoc.Z góry dzięki.

Jestem w rozdziale 7 albo 8 to Ci dam ale jutro gdzieś o 18:00. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Savy Do Metro 2033

http://www.sendspace.pl/file/6b27d8721bd6a6d29524abd

 

 

nowy link do pliku:

Dzięki xZdzislawx za chęci ale grześ12 dał już.Dzięki bardzo piwo dla was :)Pozdrawiam :slight_smile:

Ok nie martwię się :oops: ale cieszę się, że ty się cieszysz :slight_smile:

Może pomożecie? osiagniecia-grze-metro-2033-t388623.html

Ok przepełzłem grę szkoda, że taka krótka:( :frowning: :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma ktos jeszcze sevy do metra ?? ja mam jakis bug i nie moge przejsc biblioteki , a dokladniej dzialu “depository” rozwalalam 3 mutatnty , schodze na dol , kolejny rozwala drzwi i ucieka , a ja dalej blakam sie po pomieszceniach i nic sie nie dzieje . Wedle opisu/poradnika do gry , mam wrocic sie do pomieszczenia gdzie zaczynala sie ta lokacja i po krotkim filmiku mial byc koniec misji , a umnie sie nic nie dzieje .

mam jakis problem ze sciagnieciem , mam tylko znak ? i nic nie sciaga , jak mozesz , podeslij plik na rysiek80@interia.pl

No rzeczywiscie jest jakiś problem też nie mogę ściagnąć.Ale wysłałem ci swoje savy z tej gry.Mam jeszcze zainstalowaną tą grę więc się ostały :smiley: Nie wiem który potrzebujesz bo dawno w to grałem,wybierzesz sobie sam.Mam nadzieję że pomogłem.Pozdrawiam :slight_smile:

witam mam problem z gra metro 2033 mam orginal i po zainstalowaniu gry pokazuje mi sie komunikat że w tej chwili gra jest niedostepna

Spróbuj odpalić nie przez steam tylko przez ikonę z folderu z grą (i poczekaj aż ściągną Ci się najnowsze aktualizacje do końca)

Dzień dobry. Mam problem z misją w Arsenał w rozdziale 3 :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: . Gdy uciekam gość zawsze mnie łapie. Próbowałem wiele razy lecz nic. Czy ktoś pożyczył by mi sava rozdział 4 linia frontu :frowning:

Link masz na górze (do save-ów) jeśli nie działa to powiedz :stuck_out_tongue: znajdzie się następny.

Grę grałem na premierze więc nie pamiętam :frowning: może zobacz jak ludzie przechodzą na youtube (wpisz “metro 2033 arsenał” lub angielski odpowiednik nazwy i powinno być)

Dodane 05.06.2011 (N) 22:46

PS: Lepiej popatrzeć na youtube, pomęczyć się i przejść a nie iść na łatwiznę i od razu savy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Dziękuję bardzo savy działają. Ja nie chcę iść na łatwiznę. Tydzień się męczyłem ale na youtube gosc jet jakby szybszy ode mnie :shock: :shock: :shock: . To dziwne ale jeszcze raz dzieki. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Cieszę się, że mój upload cieszy się tak dużym zainteresowaniem 8)