SB Audigy SE i stery X-Fi Extreme Audio dla Windows 7


(kremuwa) #1

Witam.

Na moim XP korzystam ze sterownikow X-Fi Extreme Audio, ktore znacznie poprawiaja jakosc grania Audigy SE. Zainstalowalem sobie Win7 build 7000 i nie moge znalezc odpowiednika tych sterownikow dla tego systemu. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam,

kremuwa


(CZiPEN) #2

To są nieoficjalne sterowniki więc nie liczyłbym na szybkie wsparcie dla Windows 7. Z tego co mi wiadomo to takie sterowniki występują również w wersji dla Visty więc możesz spróbować użyć ich w Windows 7


(kremuwa) #3

No właśnie, gdzieś czytałem, żeby to zainstalować w trybie zgodności z Vistą, prosiłbym tylko o wskazanie odpowiednich sterów (w wersji dla Visty).


(Inertia) #4

wysłałem ci wiadomosc PW z linkiem skad mozesz pobrać interesujące Cię sterowniki


(Mpq1671) #5

Też proszę o link x]


(kremuwa) #6

http://chomikuj.pl/djdizel/Sterowniki+W ... 4_0079.exe


(Rmk) #7

A ja polecam zajrzeć na stronę:

http://www.driverheaven.net/youp-pax-drivers/

Są tam zmodowane drivery dla kart od Live do X-Fi.


(Mpq1671) #8

Dzięki, ale... stery do Audigy to ja mam pikne ładne, a szukam takich jak w temacie - czyli instalujących zmodyfikowany ster do Audigy, dzięki czemu wykrywa X-Fi Extreme Audio. Chodzi o Crystalizer i inne bzdety - do Visty taką pakę mam, niektórzy nawet instalują na win7 i mają wielką radość z napisu X-Fi, mimo że jedyne co działa to kontrola głośności xD


(Inertia) #9

mpq1671 ściagnij moje sterowniki z chomika a przekonasz sie ze osiągniesz zamierzony cel pozdrawiam :slight_smile:


(Mpq1671) #10

Rozumiem że chodzi o "P17X_WIN7B1_AMD64_1.1.7z"? Bo tego packa już pobierałem i instalowałem - w console launcherze mam wszystko, co i w support packach do audigy - nie mam natomiast opcji z X-Fi tj. crystalizer czy cmss2.

-- Dodane 07.08.2009 (Pt) 23:09 --

Dobra dałem sobie radę, bo dzisiaj wydano to o co mi chodziło x] Jakby ktoś był zainteresowany X-Fi Console ze wszystkimi bajerami z kart X-Fi to zarzucam linkiem:

Download:

http://rapidshare.com/files/264594018/P ... ck_2_0.exe

Info:

http://forums.creative.com/creativelabs ... .id=144140

Stery mają wsparcie dla Win XP, Vista, 7.