SB Audigy SE i stery X-Fi Extreme Audio dla Windows 7

Witam.

Na moim XP korzystam ze sterownikow X-Fi Extreme Audio, ktore znacznie poprawiaja jakosc grania Audigy SE. Zainstalowalem sobie Win7 build 7000 i nie moge znalezc odpowiednika tych sterownikow dla tego systemu. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam,

kremuwa

To są nieoficjalne sterowniki więc nie liczyłbym na szybkie wsparcie dla Windows 7. Z tego co mi wiadomo to takie sterowniki występują również w wersji dla Visty więc możesz spróbować użyć ich w Windows 7

No właśnie, gdzieś czytałem, żeby to zainstalować w trybie zgodności z Vistą, prosiłbym tylko o wskazanie odpowiednich sterów (w wersji dla Visty).

wysłałem ci wiadomosc PW z linkiem skad mozesz pobrać interesujące Cię sterowniki

Też proszę o link x]

http://chomikuj.pl/djdizel/Sterowniki+W … 4_0079.exe

A ja polecam zajrzeć na stronę:

http://www.driverheaven.net/youp-pax-drivers/

Są tam zmodowane drivery dla kart od Live do X-Fi.

Dzięki, ale… stery do Audigy to ja mam pikne ładne, a szukam takich jak w temacie - czyli instalujących zmodyfikowany ster do Audigy, dzięki czemu wykrywa X-Fi Extreme Audio. Chodzi o Crystalizer i inne bzdety - do Visty taką pakę mam, niektórzy nawet instalują na win7 i mają wielką radość z napisu X-Fi, mimo że jedyne co działa to kontrola głośności xD

mpq1671 ściagnij moje sterowniki z chomika a przekonasz sie ze osiągniesz zamierzony cel pozdrawiam :slight_smile:

Rozumiem że chodzi o “P17X_WIN7B1_AMD64_1.1.7z”? Bo tego packa już pobierałem i instalowałem - w console launcherze mam wszystko, co i w support packach do audigy - nie mam natomiast opcji z X-Fi tj. crystalizer czy cmss2.

Dodane 07.08.2009 (Pt) 23:09

Dobra dałem sobie radę, bo dzisiaj wydano to o co mi chodziło x] Jakby ktoś był zainteresowany X-Fi Console ze wszystkimi bajerami z kart X-Fi to zarzucam linkiem:

Download:

http://rapidshare.com/files/264594018/P … ck_2_0.exe

Info:

http://forums.creative.com/creativelabs … .id=144140

Stery mają wsparcie dla Win XP, Vista, 7.