Scalanie plików bin

(Piotrkijak) #1

Witam, czy jest jakiś program do scalania kilku plików bin w jeden? Chodzi o to, że mam plik z roszerzeniem bin, który jest podzielony na kilka partów i te party chcę z powrotem połączyć w jeden plik.

(Cedar) #2

"party"? A co to takiego? Chyba była/jest taka kolorowa gazetka?

Co zawierają te pliki? Mogą zawierać prawie wszystko: "bin" zawartość " bin arna"

Czy one zostały podzielone w celu przesłania np. mailem i normalnie tworzą jeden czy to tylko Ty na własny użytek masz zamiar je połączyć?

Jeśli zostały podzielone, to jakim programem?

(Frankfurterium) #3

Spróbuj jakimś zipem, rarem albo innym programem pakującym.

(Piotrkijak) #4

Te pliki bin zawierają pliki, bo na płycie znajduje się setup.exe i pliki setup1a.bin,setup1b.bin i setup1c.bin... Żeby się nikt nie dowalał, że piracę, albo coś potrzebuję rozpakować te pliki bo chcę zrobić repack żeby spróbować pomniejszyć ich rozmiar i wykonać kopię zapasową na mniejszej ilości płyt... Próbowałem już packeramii, ultraiso,poweriso i niestety owe programy wywalją błąd, że plik jest uszkodzony, tak więc doszedłem do wniosku, że to jest jeden plik podzielony na 3 części. Wiem, że mógłbym po prostu te pliki skopiować, skompresować np. do zipa najlepszą metodą i nagrać, ale wtedy musiałbym przy każdej instalacji dekompresować i dopiero instalować co trochę trwa, dlatego chcę rozpakować je, spakować winzip'em i przerobić z powrotem na bin, bo słyszałem, że jest taka możliwość. Zresztą jakjby nie było musi to być wykonalne, skoro sieć p2p jest zawalona repackami i ripami gier...