Scalanie plików bin

Witam, czy jest jakiś program do scalania kilku plików bin w jeden? Chodzi o to, że mam plik z roszerzeniem bin, który jest podzielony na kilka partów i te party chcę z powrotem połączyć w jeden plik.

“party”? A co to takiego? Chyba była/jest taka kolorowa gazetka?

Co zawierają te pliki? Mogą zawierać prawie wszystko: “bin” zawartość " bin arna"

Czy one zostały podzielone w celu przesłania np. mailem i normalnie tworzą jeden czy to tylko Ty na własny użytek masz zamiar je połączyć?

Jeśli zostały podzielone, to jakim programem?

Spróbuj jakimś zipem, rarem albo innym programem pakującym.

Te pliki bin zawierają pliki, bo na płycie znajduje się setup.exe i pliki setup1a.bin,setup1b.bin i setup1c.bin… Żeby się nikt nie dowalał, że piracę, albo coś potrzebuję rozpakować te pliki bo chcę zrobić repack żeby spróbować pomniejszyć ich rozmiar i wykonać kopię zapasową na mniejszej ilości płyt… Próbowałem już packeramii, ultraiso,poweriso i niestety owe programy wywalją błąd, że plik jest uszkodzony, tak więc doszedłem do wniosku, że to jest jeden plik podzielony na 3 części. Wiem, że mógłbym po prostu te pliki skopiować, skompresować np. do zipa najlepszą metodą i nagrać, ale wtedy musiałbym przy każdej instalacji dekompresować i dopiero instalować co trochę trwa, dlatego chcę rozpakować je, spakować winzip’em i przerobić z powrotem na bin, bo słyszałem, że jest taka możliwość. Zresztą jakjby nie było musi to być wykonalne, skoro sieć p2p jest zawalona repackami i ripami gier…