Scalowanie obrazków

Witajcie, mam mały problemik. Od niedawna bawię się w tworzenie stron w photoshopie ( podkład i kodzik dopracowuje ) ale mam pewien problem otóż mam problem z rozdzielczościami konkretnie:

http://www.almighties.lua.pl/test/index.html

Czy istnieje jakis script który by operował wiekością obrazków tak aby osoba na rozdzielcości 1024/768 widziała tak samo stronę jak osoba w 1280/960 czy też w 1680/1050 czyli powiększanie i pomniejszanie obrazków, bo na razie problem jest taki ze zrobię stronę pod 1024/768 i już 800/600 musi ja na boki przewijać.

Scalowanie?

Tak, bo w sumie strona składa się z masy obrazków, tylko że nie chcą się zmiejszać/zwiększac pod wpływem rozdzielczości

Pisz poprawnie. Skalowanie.

no dobrze, to teraz zamiast poprawiać ( mogłeś zrobic to na PRV ) może podzielił byś się swoją wiedzą, która zapewne jest również wielka jak twoja cheć poprawiania.

@down

To po co w ogóle piszesz skoro nie wiesz nic na temat mojego problemu, no prosze cię

Niestety chęć poprawiania jest dużo większa od wiedzy jakiej potrzebujesz. Że tak powiem nie mam wiedzy ha ha.

Nie wiem, czy do końca o to chodzi, ale możesz zawsze spróbować użyć atrybutów:

height=“x%”

width=“y%”

Wtedy obrazki będą zajmować pewien procent danego ekranu - musisz je jedynie odpowiednio u siebie dopasować :wink:

Teraz jest właśnie problem z tym dopasowaniem. Po zmienieniu proporcji na % z rozmiarów wszystko się po prostu rozleciało