Scan disk

jak włączyć scan disk przy starcie systemu ? zawsze jak źle wyłączyłem komputer , albo mi sie zacioł , to przy ponownym uruchomieniu włączał mi sie scan disk , natomiast od pewnego czasu mi sie nei włącza . co jest powodem ?

klikasz prawym przyciskiem na dys C - własciwości-narzędzia-sprawdzanie błędów i zaznaczasz automatycznie napraw błedy klikasz na Tak i uruchamiasz ponownie i nic nie naciskasz zacznie się sprawdzanie dysku.

A jaki system operacyjny i czy partycje na FAT32 czy NTFS.

ok thx , już zrobiłem , mam jeszcze problem z bardzo długim włączaniu sie firewalla ( outpost firewall PRO) jak uruchamia mi sie pulpit to on mi sie uruchamia z 1 min, nic przez ten czas nei moge zrobić, co może być powodem ?

A dzieje sie tak z nim odkadz zainstalowałes czy od jakiegos czasu :roll:

od jakiegoś czasu , neiwiem co jest grane , bardzo długo sie włącza :confused: może nawet z 3 min … Kiedyś tak nie było

Odinstaluj firewala i zrób porządek i zobacz jak komp się włącza.

Jak tam szkodniki.

Poczytaj o wolnym ładowaniu systemu.

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=29728#faq5

Jak dobrze,zainstaluj ponownie firewal.

Nic nie odinsatluj! !!

A jeśli wolno,to zapytam na co konkretnie ma zobaczyć.

wlaśnie… teraz wywale firewalla, przeskanuje spybotem, adaware, i nod32 zrobie porządek , zobacze wtedy jak sie bedzie uruchamiał …

Złączono Posta : 09.10.2005 (Nie) 14:33

po odinstalowaniu firewalla i zrobieniu porządku , niestety nic to nei dało , kiedy system sie już załadował i klikam na neostrade aby mi sie otworzyła ona otwiera sie ardzo długo :confused: nigdy tak nie było, chyba nie jest to wina firewalla , wklejam jeszcze log

: