Schockwave player nie chce się łądować

Witam,

Mój problem polega na tym,1.że adobe schockwave player nie ładuje się w jednej aplikacji w necie(pasek jest pusty)- tak jest w firefoxie

2.że adobe schockwave player nie zaczyna się ładować a pusty pasek po pewnym czasie znika.-tak jest w IE

Co ciekawsze inna aplikacja oparta na adobe schockwave player w necie działa.

Można by powiedzieć,że to wina tej aplikacji,ale nie bo na drugim komputerze ta aplikacja działa.Wina leży zatem w moim kompie.

Próbowałem wielu rzeczy.Reinstalowanie schockwave’a z uninstallerem full installe, slim installe. Jeszcze wcześniej był błąd z dmx,który zlikwidowałęm ściągając ze strony adoba jakiegoś fixa. Uruchamiałem ponownie kompa,sprawdzałem,że wszystko jest up to date. Może to jakiś inny program blokuje?(tylko jak to sprawdzic?)

Naprawdę nie wiem co mam zrobić.Bo parę aplikacji(z tej samej strony) nie działa a na innej stronie wszystkie aplikacje działają.Próbowałem tą samą aplikację z innej strony otworzyć bo byłą taka możliwość,ale tam tak samo.Tylko ta aplikacja(która jest akurat dla mnie ważna) nie chce się ładować i tylko na moim komputerze(bo na drugim chodzi). Czy ktoś ma pojęcię co powinienem zrobić aby to zaczęło działać? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Jeśli coś ma blokować to będzie to jakiś program zabezpieczający. Wyłącz na czas testu wszelkie antywirusy, zapory itp.

toxicPL , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Skoro piszesz w dziale Problemy, to po co powielasz zbędne informacje?

to nie wina zapór ani antywira