Sciaganie / kopiowanie plikow

witam, gdy chce sciagnac jakis plik to mam napisane untitleddm9.jpg

oczywiscie mam ustawionego Administratora

Co to za program, z którego masz to okienko i przybliż okoliczności, w których dzieje się ta cała sytuacja.

Ta cała sytuacja dzieje się podczas próby zapisu pobranego pliku na dysk E:. Internet Explorer po prostu nie ma odpowiednich uprawnień do zapisu na dysku E i pyta się ciebie czy zapisać plik w alternatywnej lokalizacji którą jest osobisty folder urzytkownika BaDmOOn1337 (ten folder znajduje się w katalogu Users na partycji z zainstalowaną Vistą.

przy kopiowaniu jest podobnie, ale wtedy mam napisane ze potrzebuje pozwolenia administratora… ale jestem administratorem, i jak dac IE takie uprawnienia? albo jak zalogowac sie na konto administatora zeby dac komus takie uprawnienia or smth? bo ja za nic nie moge znalesc opcji logowania sie za pomoca wpisania nazwy konta ani przy log in’ie nie ma konta admina, tzn moge uruchomic IE “Run as Administrator” ale chyba wiecznie nie bede tak dawal i to przy wszystkich programach? :mrgreen:

Nie musisz !!

w katalogu C:\Program Files\Internet Explorer - zrób kopie pliku iexplore.exe i we właściwościach kopii zaznacz “Run this program as an administrator”, następnie zrób skrót na pulpicie do tej kopii.

ops za wczesnie podziekowalem - ten skrot nie dziala :frowning: , wiesz moze jak wejsc na konto administratora??