Ściąganie mp3 na komputer ze strony tok fm

Czy da się, jak i czym ściagnąć pliki mp3 ze strony http://audycje.tokfm.pl/#TRNavSST

To archiwum audycji radia tok fm, które mogę słuchać online, ale ja chciałbym tego słuchać w samochodzie i tylko wybrane audycje.

 

Używam Streaming Audio Recorder - płatnego programu z niedawnej promocji i na tamtej stronie bez problemu nagrywa. 2 dni temu był kolejny tego typu program w promocji - Ainishare Audio Recorder. Jest jednak darmowa wersja tego ostatniego. Możesz wypróbować, czy się nada:

 

http://ainishare.com/free-audio-recorder/free-audio-recorder.html

Nie zrozumielismy się. Ja nie chcę ich nagrywać podczas ich słuchania - nagrania trwały by godzinami. Chcę je po prostu ściagnąć, przegrać na coś i słuchać potem.

Ja też czasem coś ściągam z różnych stron, więc z ciekawości sprawdziłem, czy i teraz mi się uda. Niestety programy, których używałem poległy, więc poprosiłem o pomoc na jednym z zagranicznych forów.

Program rzeczyiwiście działa, ale troche drogi jest.

Właśnie tego programu używam i mam sposób na upierdliwość tego okienka.

 

Otóż okienko wyskakuje za każdym razem, gdy program pobiera plik powyżej piątego. Ja robię tak: najpierw odpalam stronę, przed uruchomieniem programu, bo program przechwytuje też reklamy flashowe i nabija licznik. Gdy wiem już co chcę pobrać, uruchamiam program i klikam play. I tak do 5 razy. Potem po prostu restartuję program i okienko wyskakuje mi tylko 2x: jak uruchamiam i wyłączam program.

 

Nazwy plików rzeczywiście są upierdliwe, ale w programie można zlokalizować plik na dysku i zmienić sobie nazwę.

 

Moim problemem jest to, że często pliki nie dociągają się do końca i muszę ponownie uruchamiać stream. Poza tym program działa w miarę dobrze w wersji bez rejestracji.

Opiszę na przykładzie konkretnej audycji jak to robię:

  1. Wchodzę na stronę konkretnego podcastu np. https://audycje.tokfm.pl/podcast/86055,2-Wyobraz-sobie-ze-najgorszy-dzien-twojego-zycia-bedzie-codziennie-Katastrofa-klimatyczna-poteguje-znane-choroby-i-przynosi-nowe
  2. Otwierasz kod strony skrótem ctrl+u
  3. Szukasz na stronie (ctrl+f) frazy dla czytnika rss - w tym przypadku wystarczy wpisać: feed
  4. Znaleziony link https://audycje.tokfm.pl/rss-feed/344,Koniec-swiata należy wkleić do jakiegoś programu do pobierania. Ja korzystam z jDownloader.