Sciaganie windowsa na pendrive

Witam na jednym laptopie nie mam windowsa wiec postanowilem pozyczyc od kolegi laptopa i sciagnac z tego laptopa windowsa na pendrive ale wszystko gra ale jak sciagnac tego windowsa? Bo jak chce sciagnac windowsa to zamiast windowsa sciaga mi sie mediacreationtool. Cos sie sciaga ale boje sie ze ten windows bedzie na tym laptopie a nie na pendrive…

mediacreationtool

nim też można wybierz opcje utworzenia nośnika dla innego komputera i potem na pendrive lub formacie ISO (do nagrania na DVD lub przy pomocy innej aplikacji do zrobienia bootowalnego pendrive).



albo po przez:

No ja wszystko rozumiem tylko jak zakonczy sie instalacja czy przypadkiem nie bede mial tej 10-tki na tym laptopie co to instaluje :frowning:

Bo ja tego laptopa tylko pozyczylem zeby sciagnac windowsa na pendrive i z pendrive zainstalowac windowsa na mojego laptopa …

Jak wybrałeś druga opcje - “Erstellen Sie Installationsmedien für einen anderen PC” to nie powinna się rozpocząć aktualizacja tego laptopa na którym odpaliłeś aplikacje a zrobić pendrive podłączony do komputera lub zapisać ISO w wybranej lokalizacji.

Zaznaczylem USB DRIVE a te po Niemiecku to znaczy ze mozna uzywac komputera… A jak w razie by zaczela sie aktuqlizacja do win 10 to mozna ja jakos przerwac? :smiley:

Nie powinna się zacząć. Sprawdź czy może na pendrive są już jakieś pliki instalatora Windows lub ma np. zmienioną nazwę “Microsoft Windows 10-Installationsmedium”.

Wlasnie nic nie ma… Pusty pendrive ciagle :confused:

Cytat