Ściąganie z rapida

Witam

Istnieje może jakaś metoda na dociąganie plików ściąganych z rapidshare? Może jest jakiś program który to potrafi? Próbowałem Flashgetem ale niestety nie da się.

Pozdrawiam

Aby korzystać z menedżerów pobierania, musisz posiadać płatne konto Premium

:arrow: http://rapidshare.de/en/premium.html

tzn ? :hmmm:

nie musisz.

Chodzi mi o to że jak coś ściągam i nagle zerwie połączenie, wówczas muszę ściągać plik od nowa. To jest trochę denerwujące wtedy gdy się ściąga duży plik np. film.

a z jakimi menadżerami tak się dzieje ?

np. jaki ? :wink:

Co Ty taki ciekawski? :wink:

Próbowałem Flashgetem i on w ogóle nie umie ściągać z rapida. Wypróbuję jeszcze Getrighta.

a np. “Trzech zabitych walczy o życie”:stuck_out_tongue:

A ja zawsze byłem pewien że jednak trzeba :o

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 12:31

[e590550f7ba7230am.png ;]](http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e590550f7ba7230a.html)

Czyli jednak odpada. No nic szkoda

Jest taki program… i działa! !!

RAPGET

Wklejasz part i samo Ci ściąga ( oczywiście z uwzględnieniem przerwy czasowej). Ponawiasz i wznawiasz połączenie, nic ci nie zginie.

Prosty w obsłudze.

Polecam cały czas aktualizowanie tego programu.

to byłeś źle przekonany :o od zawsze ściągam getrightem od niedawna regetem i działa :wink:

Hmm z tym RapGetem są u mnie małe problemy - ściągnęło się 400kb i stop. Niby w tym programie w “Stan” pisze że dalej ściąga ale nic. Myszak Mógłbyś mi napisać co mam zrobić żeby ściągać Getrightem? Bo po wpisaniu do tego programu adresu z którego chcę ściągać pobiera mi się tylko kilka plików html…

Możesz pobierać flashgetem z rapida, wystarczy że będziesz miał firefoxa + wtyczke flashgot i gdy będzie pytał się czym pobierać wybierasz flashgeta. (działają tak wszystkie menadżery, tylko jeśli da się zintegrować z firefoxem/IE…)

Nie można wznowić pobierania, ani pobierać kilka plików naraz, opcja dostępna tylko na koncie Premium.

A nieprawda…

Sam ściągałem z IDG za pomocą download managera, bez limitów prędkości. Tylko trzeba wiedzieć jak…

Liczbę połączeń z serwerem należy ustawić na 1, następnie identyfikacja na serwerze, trzeba wpisać nazwę jakiejś przeglądarki internetowej…

Ja tak ściągałem za pomocą Free Downloada Manager-a , bo tam pełno opcji konfiguracyjnych jest…

Wznawianie pobierania chyba też się dało, choć nie pamiętam…