Ściąganie z RapidShare na serwer

(system) #1

Witam, jeśli to zły dział to przepraszam :slight_smile:

Czy jest możliwość pobierania plików z RapidShare nie na dysk, tylko na swój serwer i dopiero z serwera na dysk ? Wiem, że idzie tak zrobić z plikami torrent, wymagany do tego specjalny program/skrypt chyba , który instalujemy na serwerze. Ale czy z normalnymi plikami tak też można ??

(Micoud81) #2

bez konta premium na RS na bank się tak nie da. Na darmowym ktoś ręcznie musi przepisywać tokeny.

(system) #3

pytam sie, bo już naprawdę ściągać nie idzie nic. Mam stałe ip, a po tym jak RS zmieniło zasady, to sie nie idzie dostać,kiedyś bynajmniej pisało ile trzeba czekać, żeby pobrać, a teraz cały czas pisze , że ip już pobiera plik, i rzadko kiedy to znika. Ale, za to jak już sie dostane to , nie wiem, ale nie muszę wpisywać tych kodów jak kiedyś, od razu pisze download.

(klonmarcin) #4

teraz na rapidshare.com nie ma tokenów, możesz ściągać do woli na jednym ip bez czekania po pobraniu pliku tzn. kończysz ściągać jeden plik i od razu możesz ściągać następny, jest tylko dla zwykłych użytkowników ograniczenie prędkości pobierania do 500 kb/s czyli ok 62 kB/s, ale w twoim przypadku (jak i w moim) mamy ip wewnętrzne i ktoś z naszej sieci już ściąga my już nic nie ściągniemy (chyba, że na premium) dopóki ta osoba nie skończy, ja proponuję program do automatycznego ściągania z rapidshare Usdownloader, wklejasz do niego linki i program automatycznie ściąga je jeden po drugim, jeśli ktoś z sieci już ściąga to można ustawić by program sprawdzał status np co 1 minutę ( ja tak mam) i gdy ktoś przestanie ściągać to program automatycznie zacznie, przed pobraniem jest tylko 1,5 lub 2 minuty czekania, a co do ściągania na serwer to nie wiem, daję linka do usd:

http://odsiebie.com/pokaz/431583---f431.html

lub

http://www.sendspace.com/file/hrt1ri

dzięki programowi naprawdę można dostać się do ściągania :slight_smile:

(system) #5

ok, chyba że ktoś z mojej sieci też używa USD :lol: . Ale zobaczymy

(klonmarcin) #6

ale nawet jeśli ktoś z twojej sieci używa usd to i tak masz dużą szansę na ściąganie :slight_smile:

(system) #7

no jak na razie przez godzinę zero dostępu, przed południem także

(klonmarcin) #8

a czy ustawiłeś spróbuj ponownie po ... min.??

(system) #9

oczywiście, leci co minutę :frowning:

(Micoud81) #10

.com nie ale Rapidshare.de ma nadal :smiley: a o który chodzi bartkowi?

(system) #11

com,

jezu, po prawi trzech godzinach się dostałem, =D> =D>

EDIT, a gdzie tam, błąd, a po tym znowu IP zajęte, zaraz mnie coś trafi