Ściągnie filmów z YouTube.com i z wszyskich podobnych stron


(Wojtek) #1

Na początku małe usprawiedliwienie: wiem, że z tym cudem powinienem się udać do formularza zgłaszania programów, jednakże w tej chwili coś z nim jest nie tak (nie pokazuje potwierdzenia po wysłaniu zgłoszenia).

Postanowiłem się więc podzielić z Wami wiadomością o tym programie za pośrednictwem forum, a nosi on nazwę Moyea FLV Downloader 1.10.0.2.

Opis (mojego autorstwa):

Żeby nie być gołosłownym, opiszę teraz, jak ręcznie pobrać jakiś filmik...

  1. Po uruchamianiu zainstalowanej aplikacji ukaże nam się okno programu.

  2. aby ręcznie pobrać jakiś filmik należy kliknąc napis Show Browser znajdujący się na dole, po lewej stronie głównego okna.

  3. Otworzy nam się okno Grab Video , w którym możemy się poruszać po Internecie, jak w zwykłej przeglądarce, a program będzie na dole spisywł adresy wszystkich filmów flash'owych, któreś uruchomiliśmy.

  4. Gdy już znajdziemy filmik(i) do pobrania, zaznaczamy film(y) na liście i klikamy w DOWNLOAD.

  5. Po ustaleniu nazwy pliku (program domyślnie pobiera nazwę z paska tytułowego strony, na której dany film został uruchomiony - może wymgać zmiany) i ścieżki zapisu klikamy w Add.

  6. Po pobraniu możemy odtworzyć film(y) w oknie programu, albo dołączonym FLV Playerze (bardzo dobry odtwarzacz) lub też w każdym innym programie obsługującym format .flv.

Strona producenta: http://www.flvsoft.com

Link do programu: http://download.moyea.com/flv_downloade ... nstall.exe