Ściągnie plików .torrent

Witam!

Mam program ABC. Kiedy otwieram w nim torrent (w tym wypadku to http://www.wtorrent.com/195942.html), to pisze mi: connecting to peers. I koniec. Co mam zrobić, żeby móc ściągnąć pliki z tego torrenta? Proszę pisać krok po kroku, bo w sprawach p2p jestem słaby.

Pozdrawiam,

winnux8

to może zainstaluj ten :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … build+8179

OK, zainstalowałem i spróbowałem ściągnąć… i nic!

Informacje wyświetlane, kiedy “ściągam”:

Nazwa

Milionerzy game+Żulionerzy

1

Rozmiar

10,5 MB

Ukończono

0,0%

Status

Pobierane

Seedów

0 (0)

Peerów

0 (1)

Down Speed

Up Speed

Szacowane

Wskażnik

0.000

Dost.

0.000

Etykieta

Dodany

2008-03-31 16:06:25

Data+czas ukończenia

Sprawdz czy masz odblokowane porty dla danego Klienta. W ustawieniach programu powinno byc tcp/udp - sprawdz czy czasem firewall ich nie blokuje.

I ze stronki torrentowej:

Więc nie masz najmniejszych szans tego ściągnąć,

bo nikt tego nie udostępnia.

Poczytaj co to Seed.

Tego musi być dużo żebyś coś ściągnął.

ale jak to zrobić?!

Heh Seedy to takie osoby co maja to na swoich kompach i udostępniają Ci te pliki… - w tym przypadku 0 - czyli nic z tym nie zrobisz :wink: (nikt nie wysyła, nikt nie pobierze)

Aha, to po co ten plik jest skoro go nie można ściągnąć? Albo, kiedy będe mógł go ściągnąć?!

to nie tak…

jakiś koleś bierze na swoim kompie np ta grę i robi sobie taki jakby adres do tej gry(plik torrent) i wystawia go. Ten kto dostanie ten adres (Ty np pobrałeś) ma możliwość połączenia się z komputerem osoby która go wystawiła i ściągnąć od niego z kompa ta grę… Osoba ta ma włączonego klienta (ktoś wyżej polecił Ci µtorrneta-np taki) i w nim włączony ten torrent umożliwiając połączenie się i pobranie danego pliku. Jeżeli on usunie go lub nie będzie miał włączonego programu to nie będzie szlo pobrać od niego niczego.

Mam nadzieje ze rozumiesz:) jak nie to mogę Ci w pancie namalować nawet;p

Już kapuję, ************** A ja to wiedziałem tylko że za Chiny nie mogłem sobie przypomnieć…

P.S.: A można jakoś zrobić, żeby mnie informowało, kiedy ten plik można ściągnąć czy coś?

Raczej nie… na stronie powinno być napisane, jeśli jednak pobrałeś gdzie nie było napisane to włącz programem i sprawdzaj czy pobiera - czy z kimś się łączy.