Ściągnięcie Simlocka z Nokia 6300- da radę przez internet?

Szybkie pytanie. Czy da radę ściągnąć simlock z tel. Nokia 6300 przez internet? Kodami? Czy kablem, czy jak to ma przebiegać?

przy okazji i ja zapytam o E65, z symbianami pewnie jest problem :cry:

Koszt ściągnięcia simlocka z Nokii 6300 oraz e65 to ok. 30 - 40zł. “Domowe” sposoby tutaj nie działają.

Najlepszym sposobem na zdjecie simlock-a jest kupno Unlock Sim cena takiego urzadzenia to ok 15zł na allegro według mnie sie opłaca bo jesli bedziesz kupował nowy telefon to z pewnoscia bedzie on również współpracował z tym urzadzeniem i bedziesz mogł używać nowy telefon bez simlock-a ja używam go w noki n70 która ma jeszcze rok gwarancji i do tej pory jestem zadowolony.

Ja się nie zgodzę, że taka karta Turbo SIM będzie działać z pewnością z każdym urządzeniem - już kilka razy byłem świadkiem, jak do komisu ze sprzętem telefonicznym przychodzili zawiedzeni klienci, którym taka karta nie działała od początku lub przestawała działać po aktualizacji oprogramowania telefonu. Poza tym, im nowszy telefon, tym większe prawdopodobieństwo, że taka karta może nie działać.

jaru_r ma rację a do tego dodam, że te karty po jakimś czasie zaczynają świrować bez jakiejkolwiek ingenerencji w oprogramowanie czy ustawienia sieci. Podziała jakiś czas a potem boom i trza kupować nową. Na moje oko lepiej wydać te 30zł na simlocka w serwisie i tyle.