Ściągniecie SIMLOCKA z NOKIA 6610i

Witam. Chciałbym sie spytać was jak można ściagnać,z jakich stron simlocka z noki 6610i? Bo mi jakoś nie wychodzi.

Moze byscie podali mi jakies strony dobre do sciagania simlocków albo programy ktore trzeba było by pobrac i dopiero wtedy sciagnać simlcoka.

A moze z tego telefonu sie nie da sciagnać SIMLOCKA? Moze ten telefon jest za zbyt nowy(model) i dlatego jest odpowiednio zabezpieczony przed sciagnieciem simlocka w taki sposob? Bardzo bym prosił o wszelkiego typu podpowiedzi ktore by pomogły mi ściagnąć SIMLCOKA z NOKIA 6610i.

Bede wdzieczny za każda pomoc.

Może to Ci pomoże

niestety ale konkretnie z tym modelem to zawsze nie uda się zdjąć lub są problemy z nim a dlaczego to janiewiem jedynie słyszałem że wszystkie sprzedawane z softem v4.10 (od października 2003) nieda się

Kodem nie ściagniesz :wink:

Aha ale to na pewno nie ściagne kodem z tej NOKI 6610i simlcoka KODEM? No to dzieki Mówi sie trudno moja kolezanka bedzie musiała sie smakiem objesc :confused:

Poszuka taniego “fachowca” i za 10zł jej sciągnie kablem serwisowym , ostatnio w Bielsku zauwarzyłem “promocje” wszystkie telefony oprócz BB5 usówanie simlocka za 10zł