Ściągniety Avast Free a zainstalował się IS

Witam, ściągnąłem avasta free a zainstalował się IS w 20 dniowej wersji próbnej. Czy po tym czasie sam automatycznie przejdzie na darmową wersję czy będę musiał jeszcze raz instalować go?

Program jest darmowy jednak z tego co pamiętam wymaga aktywacji, podania chyba tylko adresu mail.

Ja wiem, że avast Free jest darmowy bo sama nazwa to mówi. Mnie tylko dziwi czemu zainstalowała mi się próbna 20 dniowa wersja programu: avast Interenet Secruity, i czy po 20 dniach automatycznie przejdzie na wersje free czy będę musiał instalować go od początku?

Nic się nie stanie. Po upłynięciu okresu próbnego będziesz jeszcze raz musiał potwierdzić, że chcesz korzystać z darmowego Avasta i nic nie trzeba będzie reinstalować.

Czytaj opcje podczas instalacji. Musiałeś z rozpędu zgodzić się na darmowy okres próbny pełniejszej ochrony.

bialanimfa75 , nie ściągnąłeś/zainstalowałeś Avasta free antivirus tylko Avast Internet security, a to jest coś innego i jest płatny.

Na razie nie, ma okres próbny. Ale tak IS jest płatny.

Radziłbym Ci odinstalować IS i ściągnąć Avast Free Antivirus, na przykład z dobreprogramy.pl.

I po kłopocie! :slight_smile: