Ścieżka dźwiękowa filmu - potrzebny kandydat

Witam.

W kilku zdaniach:
Od pewnego czasu przygotowuję drugi już film na mój kanał - recenzję/przedstawienie jednego z modów do gry Gothic. Sam mod niedawno ukończyłem, tekst jest w trakcie pisania, po jego zakończeniu zabieram się za montaż, ale jest jeden MAŁY problem. Otóż pomimo już nie tak młodego wieku( 16 lat) nadal nie mam odpowiedniego głosu do nagrania komentarza, jest zbyt dziecinny. W związku z tym poszukuję osoby chętnej do nagrania tekstu.

Nie oczekuje zawodowego lektora, wystarczy dojrzały głos :wink: W ramach zapłaty mogę zaproponować umieszczenie nicku lektora zarówno na początku, jaki i na końcu filmu oraz link do kanału( jeśli takowy posiada) w opisie.
Osoba, która byłaby chętna proszę o odpowiedź pod tym postem lub prywatną wiadomość na forum.

Pozdrawiam.

PS. Gdyby ktoś był zainteresowany zobaczeniem jak wyglądał mój pierwszy film z pierwszym lektorem to zapraszam na kanał: Pod Martwą Harpią

Popytaj się kogoś z rodziny, może tato pomoże :wink:

1.Oszukaj nas kręcąc filtrem pich w audacity :wink:
2.nie nagrywaj z głosem daj tylko napisy
3. IVONA - Syntezator mowy 4 głosy polskie weś gruby ton czyli Jan.

EDIT.Dobrze jest ciesz się że nie jesteś klocuchem
jeśli chcesz promo to podawaj się masowo do grup na fb tam jest zasada like za line subv za suby.

Dzięki za porady, ale IVONA jest już przereklamowana i użycie jej obniży jakość filmu o 200%, bo sam przyznasz, że taki syntezator nie może się równać z prawdziwym, ludzkim głosem. Opcja z napisami też odpada, bo dla oglądającego byłoby to zbyt męczące. Nie wiem o co chodzi z tym filtrem pitch w audacity, dlatego lepiej zbadam temat.

Tak poza tym znalazłem już chętnego, więc lepiej zamknę temat :slight_smile: