Ścinki w Metro Exodus

Cześć, niedawno zacząłem grać w Metro Exodus wszystko niby ok ale te ścinanie co chwilę mogą doprowadzić do szału. Zauważyłem że możliwą przyczyną jest dysk sami zobaczcie image. Kiedy mam ścinkę zawsze dysk osiąga 100 procent, czytałem o tym trochę w Internecie i pisało żebym zrobił test na LatencyMon i wyszło mi to

, nie mam pojęcia co to oznacza ale zaktualizowałem bios tak jak mi kazało i nic. Bardzo proszę o pomoc.

Ile masz wolnego miejsca na tym dysku (procentowo)?

Około 23%.

Jeśli to SSD, w dodatku systemowy, to zwolnij trochę miejsca. Ale nie kilka megabajtów, tylko z 20%.

Kliknij sobie w monitor zasobów i spróbuj wyczaić czy to nie jakiś inny program tak obciąża ci dysk.

Powiem tak gram przez godzinę no i jest 10 procent max zużycia nie było ścinek, ten LatencyMon się poprawił ale nadal coś jest mam się tego bać czy zostawić?

Co to jest za dysk (producent i model)?

GOODRAM CX400 256gb

Taki średniopółkowiec. Ogólnie wydaje mi się, że ten typ tak ma i nie powinieneś się przejmować. Warto pomyśleć o większym, szczególnie jeśli to jedyny dysk w komputerze.

Ok dzięki wielkie za pomoc

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.