Sciny w grach na dobrym kompie

(Nero13) #1

witam mam pytanie odnosnie scin w grach takie lekkie lagi przy ruszaniu myszka np

sprzet :

AMD phenom II X4 965 3.40 GHz

Ram- 4gb

Asus eah6670 karta graficzna

płyta głown msi

zasilacz jakis 500w

(rgabrysiak) #2

Cześć

Czyli jaki?

Próbowałeś zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej?

Komputer się nie przegrzewa? Jeżeli tak wyczyść go.

(Nero13) #3

logic a i gra w ktorej sa np sciny to fallout new vegas

(rgabrysiak) #4

Cześć

Więc podmień zasilacz na markowy i sprawdź czy problem ustąpi.

Komputer się nie przegrzewa?

(Nero13) #5

przed chwila sprawdziłem temperatury wporzatku są od 39-42 na rdzeniach i od 34-40 karta graficzna

(rgabrysiak) #6

Cześć

Temperatury są w normie. Pożycz w takim razie jakiś markowy zasilacz i sprawdź czy problem ustąpi.

(Nero13) #7

instaluje jeszcze sterowniki i zobacze

Dodane 26.02.2013 (Wt) 19:51

i nie pomogło

(sadaj72) #8

Problem nie ustąpi nawet gdybyś sobie kupił zasilacz marki ‘adidas’ o mocy 100kW. :!:

Po pierwsze: fallout NV jak i większość gier obsidianu słynie z kiepskiej optymalizacji, więc drobne problemy z płynnością zdarzają się nawet na mocnych komputerach.

Po drugie: Radeon 6670 to dość słaba karta, a zwłaszcza wersja DDR3.

Masz zaktualizowaną grę? W premierowych wydaniach były takie bugi że niemal nie dało się grać.

(Nero13) #9

powiem ci ze nie mam pojacia czy mam zaktualizowaną gre, a co do karty to mozliwe ale dodam ze na najnizszych detalach tez widac leciutkie scinki to watpie ze tu do karty sie przyczepic. A jeszcze nawiazujac do karty to moze polecasz jakąś dobrą w rozsądnej cenie i jeszcze jakis zasilacz ? to juz pytanie do wszystkich

(rgabrysiak) #10

Cześć

Nie wiem ile możesz wydać na kartę, ale zobacz może kartę Radeon 7770 z pamięciami GDDR5.

(Agatonster) #11

smnck ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.