Sciny w grach na dobrym kompie

witam mam pytanie odnosnie scin w grach takie lekkie lagi przy ruszaniu myszka np

sprzet :

AMD phenom II X4 965 3.40 GHz

Ram- 4gb

Asus eah6670 karta graficzna

płyta głown msi

zasilacz jakis 500w

Cześć

Czyli jaki?

Próbowałeś zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej?

Komputer się nie przegrzewa? Jeżeli tak wyczyść go.

logic a i gra w ktorej sa np sciny to fallout new vegas

Cześć

Więc podmień zasilacz na markowy i sprawdź czy problem ustąpi.

Komputer się nie przegrzewa?

przed chwila sprawdziłem temperatury wporzatku są od 39-42 na rdzeniach i od 34-40 karta graficzna

Cześć

Temperatury są w normie. Pożycz w takim razie jakiś markowy zasilacz i sprawdź czy problem ustąpi.

instaluje jeszcze sterowniki i zobacze

Dodane 26.02.2013 (Wt) 19:51

i nie pomogło

Problem nie ustąpi nawet gdybyś sobie kupił zasilacz marki ‘adidas’ o mocy 100kW. :!:

Po pierwsze: fallout NV jak i większość gier obsidianu słynie z kiepskiej optymalizacji, więc drobne problemy z płynnością zdarzają się nawet na mocnych komputerach.

Po drugie: Radeon 6670 to dość słaba karta, a zwłaszcza wersja DDR3.

Masz zaktualizowaną grę? W premierowych wydaniach były takie bugi że niemal nie dało się grać.

powiem ci ze nie mam pojacia czy mam zaktualizowaną gre, a co do karty to mozliwe ale dodam ze na najnizszych detalach tez widac leciutkie scinki to watpie ze tu do karty sie przyczepic. A jeszcze nawiazujac do karty to moze polecasz jakąś dobrą w rozsądnej cenie i jeszcze jakis zasilacz ? to juz pytanie do wszystkich

Cześć

Nie wiem ile możesz wydać na kartę, ale zobacz może kartę Radeon 7770 z pamięciami GDDR5.

smnck ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.