Score Hero utracony save gry

Witam.
Jak w temacie.
Zacznę od tego że po aktualizacji androida (prawdopodobnie) co chwile wyłącza mi się samoczynnie radio internetowe. Myślałem, że może coś jest w telefonie namieszane dlatego przez program kies zrobiłem Aktualizację oprogramowania układowego. Po tym wszystkim telefon został zresetowany do 0.
Pościągałem aplikacje które miałem wcześniej na telefonie w tym między innymi grę Score Hero - przeszedłem ją całą, nie robiłem kopii bezpieczeństwa bo gry są powiązane z kontem google. Po uruchomieniu gry okazało się że są różne save’y ale nie ma tego najważniejszego. W grach play mam osiągnięcie, że ukończyłem poziom 21 (aktualnie tylko tyle jest).
Napisałem do first touch games w tej sprawie przez translatora (nie znam angielskiego), dostałem taką odpowiedź:
 
“Hello,
Firstly, is the “Automatic Restore” option enabled in the backup/reset section in your device’s settings?
Secondly, could you try disabling the “Google Play Games Services” option in the app’s settings:
For Score! Hero, it is located in the app under the settings menu accessed via. the navigation bar.
And then force-close, re-open the app and enable the option again.
You may get a cloud conflict message box when you return to the Main Menu.
NOTE - You will need an internet connection enabled (preferably Wi-Fi) when carrying out the above steps.”
 
Bardzo proszę o pomoc, zależy mi bardzo na odzyskaniu tego save’a.