Screeny RC1 build 5600 + Bootscreen?

227936236596e7f4ff7cm5.jpg

227935043c1afd59bdfsv9.jpg

22885108454bd673147au0.jpg

Wiecej: http://www.flickr.com/photos/95457049@N00/

I teraz niech mi ktoś powie co to jest… Longhorn czy Vista… jaki build bo na fotkach zabardzo nie widać ?

Napisałem w temacie że to 5600 bo na innych stronkach takie podono informacje.

Czytałem na różnych forach i nikt nie wie z czy mamy doczynienia :stuck_out_tongue:

I jeszcze mnie ciekawi ten Bootscreen?

Ostatnio MS dał w końcu zielony pasek postępu w bootscreenie a nie jak było w poprzednich buildach wszystko szare… a tu jak widzimy mamy logo itp…

Czy to jest fake?

Mi to wygląda bardziej na jakąś viste.

Longhorn miał zupełnie inne paski te na których jest maksymalizuj, minimalizuj, zamknij.

mi bardziej Viste przypomin niz ląghorna

też niue wiem i nie powinno pisać :stuck_out_tongue:

więc tak pwenie jest

podobno to RC1 (czy coś takiego pre) więc już chyba cas na ostatnie zmiany kosmetyczne

Menu start, Sidebar przypomina Longhorn’a ale ikonki są z Visty.

Widziałem ostatnie buildy 5536, 5552, 5700 i były identyczne a tu zupełnie coś innego widać w 5600. Dziwne…

Na trzecim screenie na dole po prawej jest napisane na początku Windows Vista - widać

po pierwsze longhorn to kodowa nazwa visty a po drugie to jest stara vista ja mam wszystkie wersje windows vista i wiem jak one wyglądają. :mrgreen:

Ale mianem Longhorna nazywane były wcześniejsze bulidy

Longhorn to system operacyjny- dla serwerów… bedzie kontynuowane tak samo jak Windows Server 2003 tylko tera Windows Longhorn Serwer << źródło Onet.pl (kilka tygodni temu)

a ja wiem co to za system

to jest XP stylizowany na viste bo w menu start nie ma paska search 8)

troche spostrzegawczości a ten podrobiony podpis w prawym dolnym rogu można zrobić w XP bo też tak miałem :lol:

Longhorn to nazwa kodowa Visty

ale pisali że Longhorn miał być systemem serwerowym

Longhorn to nazwa kodowa systemu Windows Vista, a Longhorn Server - następcy Windows Server 2003. :slight_smile:

Jeznyś… Na Windows Server 2003 wszyscy mówili Windows Server… Tak samo jak teraz Longhorn, wiadomo że chodzi o Longhorn Server :wink:

@docent

longhorn to kodowa nazwa windows server oto link :

http://www.microsoft.com/windowsserver/ … fault.mspx

Mówiłem ;]