Scrobbler last.fm nie scrobbluje piosenek

Mam scrobbler od dłuższego czasu. Piosenek słucham na iTunes, ale po aktualizacji przestało mi scrobblować. Przerzuciłem się na WMP i teraz na nim nie nie scrobbluje. Odinstalowałem, zainstalowałem ponownie wraz z wtyczkami, ale nadal nic. Ktoś poradzi co zrobić?

Również się podepnę :slight_smile: u mnie z WMP zawsze miał problem a AIMPa jakoś po aktualizacji (Aimpa) ze 3 tygodnie temu przestał scrobblować

Prawidłowo powiązaliście aplikacje z kontem?

Tak. Wszystko według instrukcji przy instalowaniu było. Instalowałem wtyczki kilka razy i nic :confused:

Co zrobić? Napisać do supportu last.fm, aby w końcu coś zrobili z tym scrobblerem, chociaż to pewnie nie da zbyt wiele.

http://www.lastfm.pl/forum/34905 <- poszukaj tutaj, może znajdziesz coś odpowiedniego. Lub sprawdź betę: http://cdn.last.fm/client/Win/Last.fm-2.1.36.exe Sam korzystam ze Spotify, wszystko działa.

Cześć, pozwolę sobie podpiąć się pod temat, bo nie chcę śmiecić, tworząc nowy…

Kilka tygodni temu kupiłam telefon Huawei P9 Lite z Androidem 7. Mam z nim problem, nie scrobbluje odtwarzanych na telefonie utworów. Używam odtwarzacza Pulsar, na poprzednim telefonie (LG z Androidem 6) wszystko działało bezproblemowo. A tu przez jeden dzień scrobbluje, a potem już nie…
Czytałam na anglojęzycznym forum, że jest z tym problem, jeśli chodzi o Androida 7 i informatycy od miesięcy usilnie pracują nad jego rozwiązaniem… Na chwilę obecną nic nie da się z tym zrobić?

1 polubienie