Scroll nie działa win 7. nowa mysz

witam! 

moim problemem jest nie działający scroll w nowej myszce jest to sprzęt podrzędny i to bardzo mogę stwierdzić :smiley: ale myślę że wydając pięniądz mogę wymagać chociaż minimum jakości chociażby działające przyciski

pomóżcie nie wiem kompletnie co się dzieje nowy sprzęt wątpię żeby był od razu uszkodzony

firmy rebeltec mysz pod usb zmiana gniazda nie pomogła .

Pamiętaj, żeby domagać się sprawdzenia myszy. Masz paragon, to działaj.

To nie jest tylko Twój problem. Dobrać wygodną mysz, sprawną, cichą, o pożądanych parametrach, to sztuka. Tylko jedna na ileś w marketach spełnia wymagania i jest sprawna.

To pewnie moją mysz wcisnęli Tobie. Kupiłem i na drugi dzień odniosłem. A jakże, sprzedawca sprawdził i jemu też kółko nie działało.  pewnie, że zamieniłem i jeszcze sprzedawca musiał sprawdzić.

Mam całe pudełko tanich myszy, karton, że tak się wyrażę. Wychodzi na to, że więcej mnie kosztowały tanie myszy, niż lepsze, które są dłużej, cichutkie i czułe.

dzięki ale to mi nie pomogło szukam raczej odp typu;

zrób to może pomoże a jak nie to nie 

przy czym mogę dodać iż klikając rolką działa ale nie przewija stron ani nic podobnego takiego.

a w Panelu Sterownia -> Mysz -> zakładka Kółko coś jest ?

http://scr.hu/733i/nfldi

ss z panelu

no to jeśli w innym kompie nie działa tez to reklamacja.

A system był restartowany po wymianie myszy ? Pytam proforma bo czasami ludzi laptopy hibernują namiętnie zamiast go wyłączyć.