Scrypt formularz=>email

Witam poszukuje jakiegos dobrego scryptu do wysylania wiadmosci z formularz na stronie do maila, tak zebym w prosty sposob mogl modyfikowac dane odnosnie pol formularza.

  1. Przejrzalem juz kilka ale niestety zaden nie chce dzialac, ten co mam obecnie wyswietla mi wiadomosc:
  • konto pocztowe jest na google ( dodam ze moj adres z domeny dziala ale google i inne nie chca) czy mozna jakos to obejsc?
  1. kolejna sprawa to jak zablokowac odswiezanie strony po wyslaniu forularza tak abym nie otzymywal kliku, wstawilem taki kod jak ponizej ale niestety nie dziala:
  1. jak ustawic w kodzie php kod weryfikacyjny czy jest z tym duzo zachodu?

  2. i tak przy okazji poszukuje rowniez jakiegos dobrego servera pocztowego na windowsa ktory by obslugiwal IMAP jako ze mam poczte na IIS6 i chcialem zainstalowac round cube ale niestety wymaga IMAP a z tego co sie orietuje IIS6 obsluguje tylko POP i SMTP

Pozdrawiam

Czy $stopRefresh = true nie jest tutaj zmienną?

  • bedzie chyba latwiej jak wrzuce caly kod

  • nie znam sie zupelnie na php ale bardzo potrzebuje ten kod do strony :wink:

  • jak to jest w tym kodzie ze nie musze wprowadzac danych z poszczegolnych pol formularza tylko obojetnie jaki formularz ‘podlacze’ to dziala, a we wszystkich poprzednich musialem to robis?

wiesz moze dlaczegoo to nie dziala na google?

<?php