Scrypt formularz=>email

(Sebastian Seo) #1

Witam poszukuje jakiegos dobrego scryptu do wysylania wiadmosci z formularz na stronie do maila, tak zebym w prosty sposob mogl modyfikowac dane odnosnie pol formularza.

1. Przejrzalem juz kilka ale niestety zaden nie chce dzialac, ten co mam obecnie wyswietla mi wiadomosc:

• konto pocztowe jest na google ( dodam ze moj adres z domeny dziala ale google i inne nie chca) czy mozna jakos to obejsc?

• kolejna sprawa to jak zablokowac odswiezanie strony po wyslaniu forularza tak abym nie otzymywal kliku, wstawilem taki kod jak ponizej ale niestety nie dziala:

1. jak ustawic w kodzie php kod weryfikacyjny czy jest z tym duzo zachodu?

2. i tak przy okazji poszukuje rowniez jakiegos dobrego servera pocztowego na windowsa ktory by obslugiwal IMAP jako ze mam poczte na IIS6 i chcialem zainstalowac round cube ale niestety wymaga IMAP a z tego co sie orietuje IIS6 obsluguje tylko POP i SMTP

Pozdrawiam

(Boski1992) #2

Czy $stopRefresh = true nie jest tutaj zmienną?

(Sebastian Seo) #3
  • bedzie chyba latwiej jak wrzuce caly kod

• nie znam sie zupelnie na php ale bardzo potrzebuje ten kod do strony :wink:

• jak to jest w tym kodzie ze nie musze wprowadzac danych z poszczegolnych pol formularza tylko obojetnie jaki formularz 'podlacze' to dziala, a we wszystkich poprzednich musialem to robis?

wiesz moze dlaczegoo to nie dziala na google?

<?php