SCSI/RAID Host Controller

No więc problem jest w tym że w menadżer urządzeń pojawia mi się SCSI/RAID HOST CONTROLLER z żółtym wykrzyknikiem. Jak to wyłączam to pokazuje mi że znalazło nowy sprzęt a jak odinstalowywuje to po restarcie znowu mam to w menadżerze. Zupełnie nie wiem do czego to się odnosi. Jeśli ktoś coś wie proszę o posta dzięki z góry

Pewnie masz włączony RAID w BIOS-ie.

Penie tak jest ale trzeba: Panel Sterowania->System->Menedżer Urządzeń->SCSI/RAID HOST CONTROLLER z żółtym wykrzyknikiem->prawoklik->Aktualizuj Sterownik: wkładasz płytkę instalacyjną lub załaczoną do kompa dyskietkę ze sterownikiem->instalujesz i po sprawie. A tak w ogole, to czyni to się podczas instalacji systemu.

Pozdrawiam

Zakładam, że Olson nie ma w swoim komputerze RAID-a, więc, po co ma instalować do niego sterowniki ?. Trzeba wyłączyć go w BIOS-ie i już.

tylko że ja nie mam żadnych sterowników na płycie wszystkie mam ściagnięte z neta a zrobiło się to gdy instalowałem nowy ster do grafy zobacze w biosie ale trochę nie bardzo znam się na grzebaniu tam z góry dzięki popróbuje to napisze