SE c510 vs. K800i

Witam

Który telefonbardziej polecacie SE c510 czy K800i i dlaczego.?? Pozdrawiam

Ja nie polecam żadnego. SE to badziewie.

Pablo55 , chyba nie wiesz co mówisz…

A co do tych telefonów to jak najbardziej c510, ponieważ ma więcej funkcji niż k800i :stuck_out_tongue:

c510 bardzo fajny telefon k800i już jest troche stary ;p

A podaj jakieś argumenty, że SE to “badziewie”.

Takie jest ogólnie moje zdanie. Nie mają systemu operacyjnego (poza nielicznymi wyjątkami), korzystają z tego śmiesznego formatu kart pamięci Memory Stick (jakby nie mogły z normalnego i tańszego SD), wszędzie je wciskają, jedyne o czym myślą w tym SE to podbijanie liczby megapikseli w aparacie (co jest tylko chwytem marketingowym, bo MPx nie mają wpływu na jakość zdjęcia), nie nadają się do większej ilości rzeczy niż dzwonienie, wysyłanie SMS i ewentualnie zabawą jakimiś badziewiami w Javie, większość nie ma WiFi (znowu poza nielicznymi wyjątkami) i są po prostu przereklamowane.

Wiem co mówię. Mam złe zdanie o SE i tyle.

A który polecacie: SE c510, Samsung c5212, Samamsung D900e, Sansung S5230 Avila, LG Ku 990I, LG KP 500 COOKIE, LG KE 970, Nokia 6300, LG KU 990, Samsun S 7330, SE c702, SE T650I, Nokia 6120, Samsung U800, SE W660i, SE W910i, SE W880i, SE K800i, Samsung J 200, Samsung F330, Nokia e51, Samsung l760, Samsung U700, Samsung Z630, Nokia N73.??

Nokia E51, ładnie się prezentuje, a poza tym posiada największe możliwości spośród wymienionych.

Tak… Nokia E51 0 malutka biznesowa nokia z Wifi :wink:

A co sadzicie o telefonach LG.??

LG nie robi dobrych telefonów… jakoś wykonania nie jest dobra… oprogramowanie to normalnie koszmar jest

A jaką sieć polecacie.??

Play Fresh - najdłuższy czas, w którym nie trzeba doładowywać - 1 rok, tanie rozmowy, znośna cena internetu (12 gr./100KB).

c510. Ja też się zgadzam z tym , że play jest w tej chwili najlepszą siecią.

C510. Ale jeśli ty masz play a twoi znajomi są w innych sieciach to raczej nie spodziewaj się częstych telefonów od nich :wink: Radzę wybierać taką sieć w której masz najwięcej znajomych.

Tylko jest jeden problem, bo w play nie ma c510 i w żadnej innej sieci. Może ktoś wie kiedy będzie c510 w sieciah?? A i w innych sieciach telefony w abonamencie 25zł są bardzo drogie.