Se c510 vs. Se c902

Zastanawiam sie nad tymi dwoma telefonami. Bardziej mi sie podoba c902, ale czytając opinie i patrząc na oceny zauważyłem ze c510 ma lepsza ocenę.Więc nie wiem wiem. Czy se c510 ma FaceWarp?

Poczytaj tu

C510

C902

Napiszę tak, w zasadzie telefony różnią się niewielką liczbą rzeczy. C902 ma aparat o większej ilości Mpix z niezłymi bajerami, ma dotykowy ekran po bokach z funkcjami które uaktywniają się gdy korzystamy z aparatu (normalnie ich nie ma) i poza tym to te same telefony różniące się drobnymi elementami z których w większości użytkownik nie korzysta a które są. C902 określam jako solidny telefon po roku użytkowania przez siostrę, jedynie czego w nim brakuje to samej latarki, której nie doszukaliśmy się, jest jako opcja w aparacie pod nazwą “flesz” ale chodzi przy tym również aparat a to nie to samo co wyłącznie latarka a która przydałaby się wiele razy, niby telefon Bonda a tak przydatnego gadżetu zabrakło (był np. K750i). Podsumowując, C902 dzwoni, wysyła, świetnie wygląda jako czerwony i sprawuje się jak najbardziej poprawnie. Polecam z własnej autopsji C902, aczkolwiek który wybierzesz, to i tak będziesz na pewno zadowolony. Pozdrawiam :slight_smile:

Popieram przedmówcę. Na pewno c902 jet lepszy.