SE c905 czy nokia n85

witam chce sobie kupić telefon za jakieś 800 zl zastanawiałem się nad nokią n85 i se c905 ale nie wiem który

telefon powinien mieć dość duży wyświetlacz minimalny 2,4 cala. Będzie on używany do słuchania muzyki robienia ładnych zdjęć, grania i bawienia się rożnymi aplikacjami

telefon nie musi mieć symbiana ani WM i nie chce dotykowego mile widzialne wi-fi

proszę o pomoc

:flasingsmile: Noo Chociaż 1 osoba która myśli dobrze i niewybiera dotykowego badziewia… C905 Dosyc dobry chociaż brak UMTS przy tak zaawansowanym modelu może przeszkadzać. A jako ciekawostke podam że c905 jako jeden z niewielu telefonów posiada WLAN i przy tym nie posiada systemu operacyjnego. Znowu nokie z serii N posiadają słabe baterie a N85 z tego co wiem ma słaby slajder który dosyć często się psuje. A może Nokie E51?? Lub E61?

nie e51 niechce ma mały wyświetlacz i mój kumpel go ma i mi sie nie podoba a e61 nie podobają mi sie telefony w tym stylu

a o w995 co sądzicie?

pod tym względem N85 przebija SE, ma chip muzyczny, czego w SE brakuje…

w sumie są na równo ale fotki na N85 będą lepiej wyglądały bo ma ekran OLED… po zruceniu na kompa nie będzie ogromnej różnicy…

zaprzeczasz sobie :stuck_out_tongue: bez prawdziwego systemu nie ma zabawy, co mi po liniowych gierkach java? zdecydowanie lepsze są gry chociażby na n-gage 2.0, jest fabuła, grafika, dobre audio a w grach java? no właśnie…

kopia c905 z innym softem? ogólnie niczym się nie różni :stuck_out_tongue:

czyli co radzisz n85? :smiley:

Zdecydowanie n85. Trochę aplikacji na Symbiana jest(lepsze to niż java), transmiter FM - miałem okazje się tym bawić w N78 - fajna sprawa, nie wiem jak GPS w n85, ale w SE jest nie najlepiej - testowałem ze swoją N82 w pokoju przy oknie i w C905 po 15 minutach zrezygnowałem. U mnie po 40 sekundach złapał fixa. Jedyna przewaga SE to aparat - ma xenona zamiast dwóch diod flash w Nokii.

aha własnie mi załeży na tym żeby były ładne zdjęcia. I słyszałem żę w n85 obudowa jest nie stabilna i sie rozlatuje :frowning:

a do czego służy transmiter FM?

nie zauważysz znacznej różnicy…

dodał ten ktoś fotki? jakość obudowy można porównywać z SE (może trochę jadę po nokii ale co mi tam :stuck_out_tongue: ), Nseries to nie Eseries żeby była idealna obudowa :stuck_out_tongue:

w telefonie nastawiasz mp3 i fale np. 93.0MHz a w radiu samochodowym dajesz to samo i zakłóca RMF FM i puszcza to co ty chcesz… działa na każdym radiu, do iluś tam metrów :wink: (10-15 z tego co się orientuje)

nie nikt nie dodał fotek. Musze zobacz na żywo te telefony to zobaczę który dla mnie jest lepszy

być może c905 zrobi lepsze wrażenie na tobie po pierwszych paru minutach… gdybyś miał oba telefony to po miesiącu stwierdzisz że n85 jest lepsza…