SE Elm czy SE Xperia X10 miniPro

Witam.

Mam se elm, jestem z niego zadowolony, ale moge się zamienić z kuzynem za xperie, stan bardzo dobry i się zastanawiam, może to nie forum na takie sprawy, ale jakby ktoś siedział w temacie tych modeli to byłbym wdzięczny o pomoc. Standardowe pytanie do czego telefon ma służyć, głównie dzwonienie, sms, muzyka, przeglądanie zdjęć, trochę rzadziej aparat i internet, to są podrzędne rzeczy, z góry dzięki ; )

ja bym się od razu zamienił

A ja bym to przemyślał, Android to wspaniała rzecz ale w X10 jest on już stary bez możliwości aktualizacji (2.1 Eclair), więc do gier i multimediów odpada, chyba, że zainstalujesz custom roma :slight_smile:

jeśli zależy ci na SMS, dzwonieniu czy zdjęciach to polecam - klawiatura QWERTY i w miarę znośny aparat.

Na grach i aplikacjach mi wg nie zależy :stuck_out_tongue: Tylko ta bateria… 2 dni a w Elm spokojnie 5

Moim zdaniem powinieneś zamienić się. X10 Mini Pro to po prostu smartphone, więc ma więcej możliwości a jak na Androidzie jest to już w ogóle inna bajka. Oczywiście jeżeli używasz telefonu tylko do dzwonienia to zostań przy ELM’ie. Chyba, że masz świadomość możliwości tego telefonu i wykorzystasz to w przyszłości.