SE j132 da się włączyć pokazywanie miejscowości?

Witam mam telefon w Orange. Czy da się włączyć pokazywanie miejscowości w tym telefonie? (SE j132). Jeśli tak to bardzo proszę o dokładną i zrozumiałą instrukcję jak to zrobić. Bo nigdy jeszcze tego nie robiłem. :slight_smile:

Spróbuj: Wiadomości -> Ustawienia -> Informacje lokalne -> Info o stacji bazowej…

Nie mam czegoś takiego. Jak wchodzę w ustawienia karty SIM mam opcję “Lokalizuj”. Czy to może być to?

Sorry za podpinkę ale czy mogę zrobić to na K770?

Dawidd , Tak możesz, tak jak na każdym innym telefonie.

ehhh to pilne powiedz mi szybko jak możesz jak to zrobić dziś wyjeżdżam na wakacje przydałoby mi się to :slight_smile:

Dawidd , To co podał marcin’82 powinno działać w k770 ponieważ w k800 działa. Jak coś to restart fona.

Wiadomości -> Ustawienia -> Informacje lokalne -> Info o stacji bazowej…

mam to włączone i mimo wszystko nie mam takowej informacji :frowning:

Dodane 24.07.2009 (Pt) 12:34

PS,operator to era

Dawidd , Spróbuj restart fona. Era bardzo ładnie opisuje swoje nadajniki :slight_smile:

W tamtych opcjach włączyłęm Info o stacji bazowej i włączyłem odbiór-jednak nie działało. Reset fona nic nie dał.

Dodane 24.07.2009 (Pt) 12:55

nawet jak ten odbiór wyłącze- nadal nie działa info…

Wiem że są na to elfy-ale tio trzeba ingerować w soft i strace gwarancje jednak gdzieś w opcjach też powinno to być…

marcin’82 miałeś rację. Sory za zamieszanie po prostu tego nie zauważyłem.

też mam SE k770 i zrób tak jak pisałeś i zmień język z polskiego na dowolny

u mnie działa a miałam taki sam problem jak ty :wink:

A wiecie jak ustawić żeby po wciśnięciu dowolnego klawisza nazwa miasta nie znikała? Bo u mnie znika.

madzzia : thx, Twoja porada zadziałała, szkoda tylko że teraz mi to nie potrzebne :smiley: dodam że w języku trzeba odznaczyć polski, tak, by był zaznaczony TYLKO dowolny jezyk.