SE K 700i <-- pare pytań

Zakupiłem SE K700i i mam co do niego pare pytań:

1)można w tem tel ustawić żeby dżwięki były ustawione alfabetycznie :?:

2)jak sie wgrywa mp3 to jest jakiś sposób na zmiejszenie rozmiaru tego pliku, czy trzeba miec w tel pliki po 4 mb :?:

3)skąd można (za darmo) ściągnąć sobie jakieś fajne gierki :?:

4)da sie wyłączyć dzwonek robionego zdjęcia :?:

Prosze o pomoc :slight_smile:

Najlepiej kablem albo przez podczerwień.

Np. programem: Power MP3 WAV Converter

Nie.

Wszystko na K700i

http://myk700.lasyk.net/sub/63/ALL/date/1/K700-Software-Mobile-page1.html

Kablem servisowym ale podobno mozna nawet sobie tela uszkodzic…

na czas robienia zdjęcia można wyciszyć tel i to jest chyba najłatwiejsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o jakieś darmowe bajery (niekoniecznie gierki - http://www.esato.com/ )

Dzięki za pomoc :!:

A skąd ten program można ściągnąć za free :?:

hey nie chce zakladac niepotrzebnie drugego posta wiec dopytam jescze tlyko … sciaglem sobie zestaw gier na k700i … sa w rarze a tam multum plikw… no i co mam z tym zrobic…wszystko tylko wrzucic na phona i juz bedzie dzialalo? nie chce niczego rozwalic :x

Poprosu ten plik w rarze skopiuj na głowną pamięc komórki, po skopiowaniu dostaniesz pytanie czy to ma byc zapisane w grach. Nie musisz nic innego robic, wczoraj tak zrobilem i działa ladnie pięknie :wink:

Pliki z grami mają rozszerzenie *.jar i to właśnie je wysyłasz do telefonu.

Witam!

Czy wiecie gdzie można kupić, ściągnąć, albo jak sie nazywa program do sterowania komputerem przez adapter bluetooth do k 700i ?

Może sterować winampem, odtwarzaczem filmów, czymkolwiek.

Jeśli nie to może chociaż znacie strony o bluetooth to bym sobie sam napisał taki programik.

Pozdrawiam

To nic nie daje ;]

Dziwne, gdyż u mnie działa :stuck_out_tongue:

fLoat’s Mobile Agent 2 tym programem zrobisz wszystko, z moim k300i zrobić można cuda, przez irde, czy kabelek (bluetootha nie ma) wgrywa sie szybko, a po wykryciu przez ten program pojawia sie menu z którego można sterować myszką, winampem, WMP, surfowac po necie i wiele nie odkrytych rzeczy więcej.

Co powinienem zrobić, jeżeli korzystając z Sound Editor po nagraniu dźwięku i naciśnięciu “górnego” >play< nic sie nie nagrało? Poprostu cisza?