Se K300I czy K700I

Cześć.

Zastanawiam się jaki telefon kupić:Se k300i czy Se k700i,ponieważ mama obiecywała że kupi mi telefon.

I jeszcze prosze mi powiedzieć Który telefon jest lepszy pod względem funkcji

Pozdrowienia

Czołowieku co Ty porównujesz Jasne że k700i jest 204 razy lepszy od k300i tu wogole niema co porownywac. Mi wystarczy samo to że k700i ma 47MB a k300i 12MB. K300i ma syfny wyswietlacz To znaczy 0 w porownaniu do k700i. WIem co mówie bo ja mam k700i a moj brat k300i :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

NO jasne że k700i sam nazwa mówi :smiley: Ja go mam i nie nażekam tylko jedynym mankamentem tego telefony jest niedokońca sprawny yoistik apropo a k700i niema przypadkiem 41 MB pojemnosci

ja nie polecam zadnego modelu ze stajni S E - poszukaj coś z Noki Motorolli naprawde - miałem już pare modeli S E m.i K300 który sie zepsuł po 3 msc padło oprogramowanie a za miesic Joystyk ( Nie sa to trwałe modele telefonów , są robione bardziej jako gadżety )

A ile by kosztował K700I na Kartę (nowy)

Mimo że mam K300i powiem Ci że lepiej byś kupił K700i w przeciwności do k300i - ma flesha (dodatkową lampe błyskową wbudowaną) blutooth’a i radio, noi i więcej pamięci i większy ekran… tylko jedno co mnie denerwowalo u kolegi - klawisze - plastikowe niezbyt przyjemnie się z nich korzysta… jeśli potrzebujesz tych bajerów które wymieniłem u góry - K700i - jeśli potrzbujesz bez - k300i - oprócz tego co w/w k300 i od k700i się niczym nie różnią…

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 10:08

Ma zły kontrast :? a niestety w tymże SE nie da się ustawić odpowiedniego dla siebie kontrastu a w k700i także :?

OTy - kosmos.JNJN

NOWY np.: z rtv mix agd gdzieś tak 600 zł a k300i też nówka - 440 zł

z yoistykiem nie mam zadnych problemow.A tam sie ryplem bo faktycznie ma 41mb :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 10:21

żeby kupić Nokie ktora ma funkcje zblizona do i to troszke kasy trzeba wydać

jedyne co z motoroli to chyba e1000 ale to cegla okropna

wydaje mi sie ze jest jakis kod ktorym mozna przestawiac kontrast ale tego w fo nie nie ma

DrDxtro a nowy K700I z plusa na kartę ile by kosztował??

Zobacz na stronie…

http://plusgsm.pl/promocje/mix_plus/now … gulamin24/

chyba niema tego telefonu w plusie na karte …

napewno niema bo się o niego pytałem jest tylko k300i

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 15:59

w erze mieli bo chcialem wziasc ale powiedzieli mi że już k700i nie produkuja ale czy to prawda to nie wiem

Można kupić w erze na kartę??

http://www.allegro.pl/item110283813_k70 … _lodz.html

karta startowa za 30 zl imasz z plusa :stuck_out_tongue: to samo dla ery lub orange

hmmm ja kupilem z komisu k700i i fajnie dalem 400zl a w erze mi powiedzieli ze juz nie beda mieli

żabol a jak kupiłeś z komisu to wszystko działa?

Tak dziala wszystko bobrze ale musisz ogladac go ja chcesz kupic sprawdzic czy wszystko dziala, a przeciez w komisie możesz kupic jak ci sie uda całkiem nowy telefon tylko ze jest juz troche inna cena ale masz gwarancje :slight_smile:

Złączono Posta : 26.06.2006 (Pon) 9:36

dodam jeszcze ze wszystkie komy ktore miałem byly z komisu :slight_smile: i żadnych problemow wszystko ok :slight_smile:

=================================

Zacznij stosować w końcu polską pisownię :evil:

Skończy się to… :x

Proszę poprawić posty

monczkin

Wczoraj byłem w erze i widziałem ten telefon za 670zł :o To dużo czy mało?

Dużo bo on stAł napewno bez abonamentu