Se K300I czy K700I

(Rubber duck) #1

Cześć.

Zastanawiam się jaki telefon kupić:Se k300i czy Se k700i,ponieważ mama obiecywała że kupi mi telefon.

I jeszcze prosze mi powiedzieć Który telefon jest lepszy pod względem funkcji

Pozdrowienia

(żabol) #2

Czołowieku co Ty porównujesz Jasne że k700i jest 204 razy lepszy od k300i tu wogole niema co porownywac. Mi wystarczy samo to że k700i ma 47MB a k300i 12MB. K300i ma syfny wyswietlacz To znaczy 0 w porownaniu do k700i. WIem co mówie bo ja mam k700i a moj brat k300i :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Jacewicastarapica) #3

NO jasne że k700i sam nazwa mówi :smiley: Ja go mam i nie nażekam tylko jedynym mankamentem tego telefony jest niedokońca sprawny yoistik apropo a k700i niema przypadkiem 41 MB pojemnosci

(M a x) #4

ja nie polecam zadnego modelu ze stajni S E - poszukaj coś z Noki Motorolli naprawde - miałem już pare modeli S E m.i K300 który sie zepsuł po 3 msc padło oprogramowanie a za miesic Joystyk ( Nie sa to trwałe modele telefonów , są robione bardziej jako gadżety )

(Rubber duck) #5

A ile by kosztował K700I na Kartę (nowy)

Mimo że mam K300i powiem Ci że lepiej byś kupił K700i w przeciwności do k300i - ma flesha (dodatkową lampe błyskową wbudowaną) blutooth'a i radio, noi i więcej pamięci i większy ekran... tylko jedno co mnie denerwowalo u kolegi - klawisze - plastikowe niezbyt przyjemnie się z nich korzysta... jeśli potrzebujesz tych bajerów które wymieniłem u góry - K700i - jeśli potrzbujesz bez - k300i - oprócz tego co w/w k300 i od k700i się niczym nie różnią...

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 10:08

Ma zły kontrast :? a niestety w tymże SE nie da się ustawić odpowiedniego dla siebie kontrastu a w k700i także :?

(JNJN) #7

OTy - kosmos.JNJN

NOWY np.: z rtv mix agd gdzieś tak 600 zł a k300i też nówka - 440 zł

(żabol) #9

z yoistykiem nie mam zadnych problemow.A tam sie ryplem bo faktycznie ma 41mb :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 10:21

żeby kupić Nokie ktora ma funkcje zblizona do i to troszke kasy trzeba wydać

jedyne co z motoroli to chyba e1000 ale to cegla okropna

wydaje mi sie ze jest jakis kod ktorym mozna przestawiac kontrast ale tego w fo nie nie ma

(Rubber duck) #10

DrDxtro a nowy K700I z plusa na kartę ile by kosztował??

Zobacz na stronie...

(system) #12

http://plusgsm.pl/promocje/mix_plus/now ... gulamin24/

chyba niema tego telefonu w plusie na karte ....

(żabol) #13

napewno niema bo się o niego pytałem jest tylko k300i

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 15:59

w erze mieli bo chcialem wziasc ale powiedzieli mi że już k700i nie produkuja ale czy to prawda to nie wiem

(Rubber duck) #14

Można kupić w erze na kartę??

(Bxlukasz) #15

http://www.allegro.pl/item110283813_k70 ... _lodz.html

+

karta startowa za 30 zl imasz z plusa :stuck_out_tongue: to samo dla ery lub orange

(żabol) #16

hmmm ja kupilem z komisu k700i i fajnie dalem 400zl a w erze mi powiedzieli ze juz nie beda mieli

(Rubber duck) #17

żabol a jak kupiłeś z komisu to wszystko działa?

(żabol) #18

Tak dziala wszystko bobrze ale musisz ogladac go ja chcesz kupic sprawdzic czy wszystko dziala, a przeciez w komisie możesz kupic jak ci sie uda całkiem nowy telefon tylko ze jest juz troche inna cena ale masz gwarancje :slight_smile:

Złączono Posta : 26.06.2006 (Pon) 9:36

dodam jeszcze ze wszystkie komy ktore miałem byly z komisu :slight_smile: i żadnych problemow wszystko ok :slight_smile:

=================================

Zacznij stosować w końcu polską pisownię :evil:

Skończy się to.... :x

Proszę poprawić posty

monczkin

(Rubber duck) #19

Wczoraj byłem w erze i widziałem ten telefon za 670zł :o To dużo czy mało?

(żabol) #20

Dużo bo on stAł napewno bez abonamentu