SE K300i czy Siemens C75?

Ktory lepszy wg. was bo ja mam Siemensa C75 i nie narzekam zbytnio natomiast brat ma SE K300i i joystick mu sie zepsul i wogole (narzeka ;P)

Ktory lepszy??? Ja glosuje na Siemensa C75 ;D

a ja zagłosowałem na se 8) . osobiscie posiadam se k700i. spadł mi kiedyś ze schodów (jakieś 3 m ) :-x i… nic mu się nie stało, tylko się wyłączył. mam pancerną komórkę !!

to badziew. może ci się trafić, że będziesz musiał softa zmieniać

Mam k300 od 8 miechów. I poprostu NO PROBLEMS z nim. Ma bardzo dużo funkcji. Uważam, że jest dużo lepszy od siemensa. Akurat ten model c75 jest kiczowaty (wim, bo kolega go ma).

k300i nie zastanawiaj się ma lepszy soft i wcale dżojstik sie nie psuje mam go od dawna żadnych problemów

ja od listopada mam C75, wiec edycja 2oo5, dzialal spoko do dzis, pado mu podswietlenie, ale podejzewam ze to wina 3 kompieli jakie przeszedl, z czego dwie w basenie :smiley:

ogolnie telefonik fajny, fajny design :slight_smile:

miałem k300i i zdecydowanie ci go odradzam. bierz siemensa

Ja nie kupuje tylko tak dla picu temat zrobilem mam Siemensa i looz :wink:

w k300i szybko psuje się joystick :evil: , ale za to ma odtwarzacz MP3 i dłuższe nagrywanie wideo niż c75

c75, ma większy lepszej jakości wyświetlacz, ale nioe ma mp3, i nagrywanie video tylko 30 sekund :stuck_out_tongue:

wiec co wolisz muzykę, aparat, czy wyświetlacz :twisted: :stuck_out_tongue:

a k300i max.roz. fot. -1024x960

c75 max.roz.fot. 640x480

:twisted: :stuck_out_tongue:

Odrazu ci mówie bierz SE . Siemens nie jest to dobra firma (według mnie ) miałem 3 telefony tej firmy i każdy miał te same problemy z Softem często sie zawieszały te fony i wyłączały bez przyczyny :frowning: i maja jakąś taką dziwną tą polifonie niepodoba mi sie .

k300i, się często przywieszał w menu :evil:

i c75 tak samo :evil:

można to było zrobić zmianą softu, ale po pewnym czasie działo się to samo :frowning:

zdecydowanie polecam nokię 6230 albo 6600 (miałem wcześniej) :wink: :stuck_out_tongue:

sony ericsson ma mniejszy wyswietlacz niż siemens, ma też 4 krotny zoom, a siemens ma 5 krotny, co z tego że SE ma odtwarzacz MP3 przy jego pamięci

nie bedzie można za duzo utworów zapisac i jeszcze sie w nim psuje dżojstik bardziej polecam _ SIEMESA C75 _ :stuck_out_tongue:

Ja mam Siemens C75 i jest ok 8)

Ja osobiście nielubie siemensów ale bardziej ja bym ci radził Siemnesa C75 niz SE k300i

PS:Ta kreska słozy do odzielenia tematu twojego nowego posta od twojego opisu czy tresciu która zamiesciłes w swoim profilu :shock: :o :roll: :twisted: :twisted: :evil: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Polecam K300i posiadam ten telefon i jestem z niego zadowolony. Jedyną jego wadą wg mnie jest mały wyswietlacz.

Bym troche po używał wulgaryzmów ale nie moge szkoda^^

a więc Sony Ericssony jeśli chodzi o bajery to są niezłe ale…

szybko się psują dżoje wiem ze swojego doświadczenia.

Ja bardzo dbam o telefony, nie rzucam nimi, nie kąpie się z telefonami :stuck_out_tongue:

ale tylko i wyłącznie bym brał Siemensa C75 niż SE k300i:P

Siemens ma piękny wyświetlacz, ostre wyraźne kolory, bezawaryjne dżoje, co prawda ten nie posiada mp3 ale to nie jest takie ważne przeciez, bo na kompie moge se muzyke w format wav zmienić a później odchudzić ten plik specjalnym programem aby mniej ten dzwonek wazył i przesyłam se na telefonik i ciesze się muzyką :smiley:

jedyną chyba wadą akurat tego modelu “Siemens C75” jest to że coś na płycie głównej telefonu szwankuje, i ta taka mała część psuje się.

Ja właśnie mam taki problem, nie wiem ile to bedzie kosztowało ta naprawa telefonu bo mi w serwisie powiedzieli tylko że to coś na płycie głównej. Bo mi telefon się wyłączał. Biore go włączam to wpisuje pin, loguje się do sieci i pyk się wyłącza i tak co chwile. myślałęm że to soft ale po zmianie softu to samo :frowning: i teraz nie wiem co mam zrobić…

Pozdrawiam :slight_smile: