Se k300i vs sagem my400x?

Wojtano : narzeka na co ? Bo ja słyszałem narzekania na linuxa… że niby jest “zbyt skomplikowany”, a wystarczy poczytać…

linux? hmm miałem ale wytrzymałem pare miesięcy, lecz uznałem że troche za dużo poświęciłem mu czasu… ostatnio przed kompem mniej siedze (egzaminy do szkoły :frowning: ) i niestety musiałem zrezygnować, choć linux oferuje bardzo dużo możliwości (:

boner3773 : boner odbiegasz od tematu… Ja chce tutaj udowodnić że ludzie piszą pochwały czy inne minusy tylko oglądając dane telefonu a nie przemując się jak naprawde on działa.

Wojtano : Co to znaczy funkconalny w/g Ciebie ?

SE K300i bez zastanawiania sie ;]

Poprostu powiedzial mi, ze nie poleca formy Sagem i ze jakby mial znowu wyierac to by go nie wybral (Nie mowie tutaj o modelu Sagem 400x! - chodzilo mu o firme). Mówiąc funkcjonalny chodziło mi o to, że ma zdolność do odtwarzania, różnych formatów (prześlesz sobie na niego każde bajery jakie wymyslily jamba i inne tego typu firmy). :slight_smile:

No ja też nie polecam Sagema, choć miałem już 2 telefony tej firmy :stuck_out_tongue: Ale firma to tylko firma, co z tego że kiedyś im wyświetlacze padały po 2 tyg :smiley: Teraz jest o nieeeeebo lepiej i ten model jest na prawde udany.

A na sagema nie wyślesz ? Wyślesz :slight_smile: Ba powiem więcej, w takim wiekowym już telefonie Sagem’a (my-C4) było więcej obsługiwanych formatów niż np: w takiej nokii 3100 nie mówiąc już o 2600 (a telefon był, tańszy) fakt że wyswietlacz miał słaby. Ale coś za coś :P. A np: wygaszacze czy inne tapety na “nokie taką a taką” to wymysły Jamby i innych takich firmy. Ważne żeby wybrać tapete o odpowiednim rozszerzeniu i odpowiedniej rozdziałce do fona i już.

Ja mam Sagem’a MY400X . Widziałem i bawiłem sie SE K300 i wybrałbym Sagema chociarz nie ma BT i troche mało pamięci (ale to małe minusy). Sagem lepiej wygląda ,ma większy wyświetlacz i moim zdaniem robi lepsze zdjęcia .

___

kupiony SAGEM MY400x

___

x)

Bardzo dobry wybór !!

miałem Sagema 1, od roku mam 7 i nie narzekam, Sagem robi naprawdę fajne telefony(+ za wyświetlacz i mocne baterie). A co do menu-więkosz tel. ma w zasadzie takie samo…

chce zamienic nowego sgemamy400x ma tydzien czas a wzamian chce k300i chce sie ktos zamienic to prosze dzwonic 667872880 albo gg1621269 czekam na prpzycjie zamienie sie za spoko fona nawet tylko musi miec kolor i mp3 no i blu tocz albo podczerwien

to sie naszukasz^^

mało ludzi chce sagemy bo są do nich nieprzekonani, a to naprawde porządna filrma.

a,e jeśli chcesz telefonik z: mp3; kolor; bt/irda to sie naszukasz tego z mp3.

ale pomyśl logicznie, na co Ci fonik z mp3? baterie ładować co dziennie?.. mi sie odechciało takiego telefonu i wziąłem właśnie tego sagema :slight_smile: