Se k300i vs sagem my400x?

podaje opisy obu:

sagem:

http://www.mobile.inspiracja.com/Sagem,MY_400X,phone.php

se:

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_E … ,phone.php

więc proszę pisać zastrzezenia i pochwały dla obydwu :slight_smile:

Ja mam k300i. I mam do niego zaufanie. Kilka razy naprawde mocno sie potukł i nic sie nie stało

Ale gównie dlatego wole k300i bo ma 12mb pamięci a ten drugi telefon tylko 3 i navet bluetooth tego nie zmienia, choć zależy jeszcze do jakich celów potrzebny ci ten telefon. A i jeszcze ten sagem my400x nie ma MP3 (przynajmniej to w komentach wyczytałem). A jak potrzebny ci telefon tylko do rozmawiania to raze wybrać tańszy.

w środe zamierzam iść do salonu plusa i wziąć w mixie i te 2 telefony mają taką samą cene :stuck_out_tongue: i najbardziej mi odpowiadaja :slight_smile: i nie moge sie zdecydowac;/

tO ze ten sagem ma tylko 3mb pamięci skreśla go na starcie

niekoniecznie…

bo jeśli masz kabelek wszystko ąłdnie sobie zgrasz :).

a, gry? dzwonki? tapety? max. 2mb Ci zajmą jak nie 1mb :expressionless:

więc po co więcej? :expressionless:

Gry ci mogą 100kilo zająć. Zależy czy lubisz grać czy nie. Ja lubie więc zajmują mi 2 mb.

A po co ci te pliki na kompie? Jak chcesz sie z kolegami wymieniać to 2 mb danych ci nie wystarczą - kolega też ci coś musi przesłać. Zawsze mam jakieś 2 MP3 na komórce - utwory które w danym okresie czasu najbardziej mi sie podobają. Wszystko zależy od ciebie, czy chcesz mieć dzwonki na komórce czy tylko jeden którego uzywasz? A zdięcia, fimy?? Niezbyt fajna jest pamiątka z wycieczki zajmująca 1 MB “bo mi sie miejsce skończyło”.

zdjęcia z wycieszki?..do tego jest aparat zwykły/cyfrówka…fonem słabo by wyszło… :expressionless: a, fon mi raczej do zwykłego użytkowania, czasem moze jakas gierka czy cos… fotki to czasem w szkole sie pare zrobi i tyle. ;]

No, mnie nie stać na kamerę cyfrową więc robie komórką, zreszta bał bym sie brać kamerki na np. kulig.

Rób co chcesz. Ja radze k300i ale wybór należy do ciebe.

Ja mam SE K300i! Jestem z niego bardzo zadowolony ma sporo pamięci jak na ten telefon, jedna rzecz mnie w nim denerwuje mały wyświetlacz!

właśnie mnie też to martwi :expressionless: bo umowe zamierzam podpisać na 3lata, troche sie martwie :frowning:

Aldarion : ahahha a paratu nie boisz sie brać ? :smiley: hahhaha

Z tych fonów co podałeś ?

Sagem

może uprawia sporty extremalne : >

a, co do ceny cyfrówki…troche są drogie;/…ale i tak bym wolał zwykły aparat niż w telefonie robić zdjecia :). (co kto lubi =p)

też jestem za nim…ale nie jestem pewien w 100% ;s

boner3773 : idz do salonu i sam zobacz który Ci pasuje, ja mówie sagem bo fajnie wygląda i jest bardzo fajny, a Ci co się o nim wypowiadają nawet nie mieli w ręku tego fona więc nie wiem po co to robią w ogóle.

Ludzie tutaj jest jasno napisane To ALBO To, co z tego że jeden czy drugi ma K300 i mu się podoba. Tutaj trzeba porównać 2 fony do siebie…

Co do pamięci, to tak jakby mieć 1 gb i grać w sapera… co z tego że masz 12 mb skoro i tak masz 80% pamięci wolne lub zapchane przez żeczy które nigdy nie były w użyciu ?

Aparat… 640x480 0.3 pix… Jakość fotek powala nic z tym nie zrobisz.

Z dwojga złego lepiej wybrać lepszy -> Sagem

jeżeli ma 80% wolnej pamięci to będzie działał nadal szybko a jak sagemowi zawalisz całą pamięć to będzie się zacinał przy wyświetlaniu godziny :stuck_out_tongue: . Ten telefon w koło gubi zasięg se k300i jest znacznie lepszy!

Ja w k300i ma 99% pamieci zajęte, i mi ciągle brakuje…

Sagem ma większy wyświetlacz i chyba lapszy aparat, ale dla mnie sagem to sagem - ma brzydsze menu, Irda czasmi nie działa. SE jest popularniejszy, znajdziesz do neigo więcej gier, motywów ładnych.

Ja brał bym k300i. (Już wziąłem :smiley: w MixPlusie III na 3 lata…)

A jeśli już Sagem, to uważaj bo podobno jest różnica pomiędzy my400x a my401x - tlyko ten drugi ma BT!

yyyy? ■■■?

400x nie ma bluetootha?:confused:

hmm, to już minus;/

to teraz zostaje wybór…

  1. wygląd sagem

  2. wyświetlacz sagem

  3. aparat sagem

  4. funkcjonalnośc se

ehhh…chyba bede musiał sie sam przejść tam jutro i porównać (dokonać wyboru) na miejscu… ;s

789 : tak masz racje tak było z telefonami produkowanymi kilka lat temu… np: taki x6 :wink:

boner3773 : co nazywasz funkcjonalnością ? Zastanów się co jest dla ciebie przydatne a co nie, bo raczej z aparatu codziennie nie będziesz korzystał, a smsował czy dzwonił raczej tak :stuck_out_tongue:

Jestem posiadaczem k300 od 8 miesiecy. Uwazam, ze telefon jest bardzo ciekawy, bo dotad mi sie nie znudzil dzieki pamieci 12mb. Naprawde nie mam do niego zadnych zastrzezen. Wybralbym SE k300, gdyż jest on bardzo funkcjonalny za bardzo przystepna cene. Proponuje jeszcze na stronach operatorów skorzystać z opcji “Porównaj telefony” może to rozwieje jakieś wątpliwości. Kolejnym argumentem może byc to, że marka Sagem nie jest dla mnie przekonywujaca. Kumpel bardzo narzeka na swojego Sagema (nie mowie tutaj o proponowanym przez Ciebie modelu)

Zdecydowanie SE K300i :wink:

chyba jednak biore sagema mimo co (: