SE K510i czy L6?

(Ero 11) #1

Zastanaawiam się jaki telefon kupic czy SE k510i i czy L6?Piszcie 8)

(Krzychuu) #2

Ze swojej strony polecam

Dlaczego? - lepszy aparat, posiada podczerwień i ogólnie w możliwościach technicznych lepiej wypada.

Polecam to -> http://www.telepolis.pl/porownanie.php? ... d2=0&id3=0

(Ero 11) #3

No ale słyszałem ze się w Sony Ericssonach psuja się joysticki :o

(Krzychuu) #4

To zależy na jaki fon trafisz. 8)

(Ero 11) #5

to wiem ale nie wiem czy wybrac SE K510i czy L6 wszystkie mi sie podobaja :roll:

(Dudas bad boy) #6

Za podobną cenę radziłbym wziąć http://www.allegro.pl/item195665800_lad ... ombox.html

jak dla mnie 100 razy lepsza:P

(Ero 11) #7

Ale ja nie kupuje przez allegro tylko normalnie to więc nie wiem czy bedzie u mnie w miescie :wink:

(Dudas bad boy) #8

Poszukaj w komisach:P Nie wiem niestety za ile jest normalnie ale pewnie za duzo nie odbiega cenowo;p

(Ero 11) #9

Własnie szukam.Mam upaczony V3 i L6 i K510i najdroższy jest K510i 0X

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 13:10

Strasznie mi się podoba V3 i K510i :lol: :slight_smile:

(Dudas bad boy) #10

SOrry ale nie polecam Ci ich:P bierz ten 6230 bez niczego! k510 nuuuda na maxa tylko 64mb pamieci (cos kolo tego) Za to v3 juz totalne dno 5mb;/ jakbyś dostał ta 6230 to super jakosc muzy jak na telefon! karta pamieci itd. Wiem bo kumpel ją miał! Polecam!

(Ero 11) #11

to może wezme jak bedzie.Tylko tam jest joystick?Ale jak nie bedzie tej Noki 6230 to biore K510i. :lol:

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 18:45

Nie no nie ma USB to uuuuu! A tak to wypas telefon!Wiem ze wsszyscy tylko biora te Sony ericssony ale one sa dobre ale najlepsze sa NOKIE bo maja najlepsza baterie

8) :o :slight_smile: :^o

(Dudas bad boy) #12

no nie wiem czy takie dobre jak dla mnie wszystko lepiej w nokiach zdjęcia wyświetlacz itd. lepiej wyglądają. No nie ma USB ale możesz zawsze bluetootha kupić ;]

(Ero 11) #13

Ale mi o to chodzi żebym mogł przesylac normalne piosenki MP3 a podczerwienią to by chyba bylo godzine

:x

Złączono Posta : 27.05.2007 (Nie) 10:55

Mam podczerwień ,ale jakbym przesyłał przez podczerwień to chyba by trwało GODZINE więc chciałbym miec kabel USB.A ta nokia ma wejscie USB? Jak by miała to bym se kupił. :smiley:

(Dudas bad boy) #14

Nie kapujesz. Ta nokia nie ma USB ale ma i podczerwień i bluetootha!! Przez niego piosenka mi idzie parę min.

(Ero 11) #15

To pewnie przesylasz przez bluetootha a ja mam podczerwien i probowalem na kolegi komorce i strasznie dlugo. :!:

(Pinio150) #16

Pechowym modelem w kótrym psuły sie JOYSTICK-i były SE K700i. W innych modelech z Joystickami jest wszystko O.K Ilu moich kumpli i kolezanek maja np. SE K750i lub SE K510i i JOYSTICK sie nie psuje. Zaznaczam tylko SE K700 maja takie ciulowe JOYSTICK-i. :?

(Sasquatch) #17

Przede wszystkim zastanów się co ci jest najbardziej potrzebne w telefonie. Jak do mp3 to najlepszy tel. z jak największą ilością pamięci lub możliwością jej dołożenia + bluetooth lub port usb do przesyłania utworków (+jeszcze dobra bateria).

P.S. Ja już 3 rok używam SE T630 - tylko dzwonie, sms bardzo rzadko. Ogólnie mam 3 letni telefon a nie wykorzystuje jego 80% funkcji :).

(Mateusz J1) #18

ja n Twoim miejscu mziąłbym SE ;]

(Krzysztofnawrot) #19

Lepszy K510i :slight_smile: Lepszy aparat i funkcje. A jeśli chodzi o joystick w SE to jest dobry i nie psuje się w zależności jak go ktoś używa 8)

(Blazejwitowski) #20

mam l6 od pół roku. telefon bdb tylko mało funkcji. nie nabieraj się na 10,7 mm bo telefon jest płaski ale za to strasznie szeroki i długi [przez co wygląda jak naleśnik....weź k510i