SE K510i czy L6?

Zastanaawiam się jaki telefon kupic czy SE k510i i czy L6?Piszcie 8)

Ze swojej strony polecam

Dlaczego? - lepszy aparat, posiada podczerwień i ogólnie w możliwościach technicznych lepiej wypada.

Polecam to -> http://www.telepolis.pl/porownanie.php? … d2=0&id3=0

No ale słyszałem ze się w Sony Ericssonach psuja się joysticki :o

To zależy na jaki fon trafisz. 8)

to wiem ale nie wiem czy wybrac SE K510i czy L6 wszystkie mi sie podobaja :roll:

Za podobną cenę radziłbym wziąć http://www.allegro.pl/item195665800_lad … ombox.html

jak dla mnie 100 razy lepsza:P

Ale ja nie kupuje przez allegro tylko normalnie to więc nie wiem czy bedzie u mnie w miescie :wink:

Poszukaj w komisach:P Nie wiem niestety za ile jest normalnie ale pewnie za duzo nie odbiega cenowo;p

Własnie szukam.Mam upaczony V3 i L6 i K510i najdroższy jest K510i 0X

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 13:10

Strasznie mi się podoba V3 i K510i :lol: :slight_smile:

SOrry ale nie polecam Ci ich:P bierz ten 6230 bez niczego! k510 nuuuda na maxa tylko 64mb pamieci (cos kolo tego) Za to v3 juz totalne dno 5mb;/ jakbyś dostał ta 6230 to super jakosc muzy jak na telefon! karta pamieci itd. Wiem bo kumpel ją miał! Polecam!

to może wezme jak bedzie.Tylko tam jest joystick?Ale jak nie bedzie tej Noki 6230 to biore K510i. :lol:

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 18:45

Nie no nie ma USB to uuuuu! A tak to wypas telefon!Wiem ze wsszyscy tylko biora te Sony ericssony ale one sa dobre ale najlepsze sa NOKIE bo maja najlepsza baterie

  1. :o :slight_smile: :^o

no nie wiem czy takie dobre jak dla mnie wszystko lepiej w nokiach zdjęcia wyświetlacz itd. lepiej wyglądają. No nie ma USB ale możesz zawsze bluetootha kupić ;]

Ale mi o to chodzi żebym mogł przesylac normalne piosenki MP3 a podczerwienią to by chyba bylo godzine

:x

Złączono Posta : 27.05.2007 (Nie) 10:55

Mam podczerwień ,ale jakbym przesyłał przez podczerwień to chyba by trwało GODZINE więc chciałbym miec kabel USB.A ta nokia ma wejscie USB? Jak by miała to bym se kupił. :smiley:

Nie kapujesz. Ta nokia nie ma USB ale ma i podczerwień i bluetootha!! Przez niego piosenka mi idzie parę min.

To pewnie przesylasz przez bluetootha a ja mam podczerwien i probowalem na kolegi komorce i strasznie dlugo. :!:

Pechowym modelem w kótrym psuły sie JOYSTICK-i były SE K700i. W innych modelech z Joystickami jest wszystko O.K Ilu moich kumpli i kolezanek maja np. SE K750i lub SE K510i i JOYSTICK sie nie psuje. Zaznaczam tylko SE K700 maja takie ciulowe JOYSTICK-i. :?

Przede wszystkim zastanów się co ci jest najbardziej potrzebne w telefonie. Jak do mp3 to najlepszy tel. z jak największą ilością pamięci lub możliwością jej dołożenia + bluetooth lub port usb do przesyłania utworków (+jeszcze dobra bateria).

P.S. Ja już 3 rok używam SE T630 - tylko dzwonie, sms bardzo rzadko. Ogólnie mam 3 letni telefon a nie wykorzystuje jego 80% funkcji :).

ja n Twoim miejscu mziąłbym SE ;]

Lepszy K510i :slight_smile: Lepszy aparat i funkcje. A jeśli chodzi o joystick w SE to jest dobry i nie psuje się w zależności jak go ktoś używa 8)

mam l6 od pół roku. telefon bdb tylko mało funkcji. nie nabieraj się na 10,7 mm bo telefon jest płaski ale za to strasznie szeroki i długi [przez co wygląda jak naleśnik…weź k510i